Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy az első szerelem sohasem múlik el?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát sajnos szerintem nem igaz

vagy nem sajnos, nem tudom

én 18 évesen jöttem össze az első szerelmemmel, halálosan bele voltam zúgva éveken keresztül, az életemet odaadtam volna érte, de pár hete úgy érzem, hogy ezt az érzést már soha többet nem fogom iránta érezni:(

2013. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az első szerelem nálam szakítás után is tartott kb még 2 évig.. de elmúlt.. semmi sem tart örökké
2013. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint az első IGAZI? Nekem olyan 3-4 éve volt, és még mindig tudnám szeretni azt a lányt, legszebb emlékeim hozzá kötődnek. De ez csak azért van, mert elég nagy balf*sz vagyok azóta és nem találtam olyan párt, aki tudna bennem olyan maradandót hagyni. Szóval igen, létezik, de az a mi hibánkból fakad. 19/F
2013. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem. Nekem elmúlt, de azóta is kedvelem az illetőt, mint embert. Csak már másba vagyok szerelmes.
2013. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
remélem nem fog én már 5 éve az első szerelmemmel vagyok és még mindig az vagyok neki én a második vagyok remélem az elsőt nem szereti még
2013. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el!


Nem mondom, hogy ma is úgy szeretem, mint régen, mert már nem szeretem, de sosem fogom elfelejteni, mindig velem lesz a szívemben.

2013. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik, és a szeretet is igencsak csökken max haverként tudsz rá tekinteni, különben soha nem szeretne bele az ember másba!
2013. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!