Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Szóval lehet hogy egy kicsit hosszú leszek de nem baj remélem.

Figyelt kérdés
Van két pasi vagyis három az életemben, az egyik a férjem a másik a kisfiam a harmadik meg a gyerekkori barátom akivel szoktunk találkozni néha. Szóval az a problémám hogy nem tudom mit csináljak szeretem a férjemet csak nem érzem vele jól magam az ágyban.De őő valahogy más érzéki meg mindenre odafigyel szoval jobb vele. de öbbene meg csak az a jó nem azt mondom hogy nem jól néz ki mert nagyon jól néz ki. De ez akkor sem mehet így tovább kétten nem maradhatnak. A férjemnek már kezdtem mondani hogy változtasson mert ez így nem jó de semmi.Segítsetek mert nem tudom mit tegyek nagyon el vagyok keseredve. Ja még azt elfelejtettem írni hogy a férjem volt az aki elvette a szüzességem, és majd házzasság után jött a másik szexuálisan.
2009. szept. 16. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelmeztesd még egyszer,vagy ahányszor kell,utalj rá.
2009. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy pár bilinccsel és egy korbáccsal.
2009. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad! Családod van férj+gyerek és te félre....! Oriásit bukhatsz, a (CSALÁDODAT) Hozd helyre a kapcsolatod a férjeddel, imádd őket. 32/f
2009. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a ygerek megfelelő idős hogy felfogja ezeket a dolgokat, akkor meg is utálhat, amiért megcsaltad aput.
2009. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél te felül az ágyban!És akkor úgy irányíthatod a dolgokat ahogyan te szeretnéd!
2009. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csak annyit mondj neki, hogy változtasson, hanem mutasd is meg, mit szeretnél.

Változtass te is kicsit, az talán kizökkenti. Szoktál pl. olyat, hogy néha csak úgy megsimogatod valami kényesebb alakatrészét? Ideje kipróbálni (csak óvatosan, nehogy pl. beüsse valamijét).

2009. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem figyelmeztetni kell! nyíltan beszéálni dolgokról.az ember vátozik a szexuális igényei is. biztosan neki is ha nem akkor csak nem meri mondani.ehhez dumálni kell. régóta vagytok házasok? és mióta van ez a szexprobléma nálatok?Nem lehet hogy abban a másikban csak szexuálisan jobban tudsz kinyílni?gondold ezt át és egyáltalán ha szóba hozod a férjednél hogy változtasson mit mondasz neki megmondod konkrétan mire vágysz,?.ha ezekre adnál rövid választ akkor könnyebben segítek.szeretkezés közben is lehet szólni mutatni ez sokkal hatásosabb,mintha leültök és beszéltek róla ppersze az is kell .
2009. szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
de egy ribanc vagy. ráadásul még hülye is. alig bogozható ki, amit írtál.
2009. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na szóval akkor ez a másik egy gyerekkori szerelem volt és 3éve találkoztunk megint és akkor volt egy kis szexuális játék köztünk kb 2-3 hónapig abbamaradt mert neki van két gyerek még akkor nekem nem volt én montam neki nem akarom elszakítani a családjától maradjon abba ez a kis kapcsolat továbra is keresett telfonon és meguntam lecseréltem a számomat de ekkorra már a férjem is tudott rólla kicsit összevesztünk úgy hogy majdnem vége is lett a házasságunknak de azóta minden rendbe is jött született egy gyönyörű kisfiunk. Vele már próbáltam beszélni is meg közben is irányítani dolgokra de az csak annyi elmondom és az eggyik fülén be a másikon meg ki nem tudom ebben a dologban irányítani probáltam már közben is de hiába pedig őt szeretm a másik csak egy kaland volt Köszönöm a válaszokat meg a segítséget is
2009. szept. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!