Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már, hogy a párotok baráti társasága nem volt képes elfogadni titeket? Bunkóztak, pletykáltak, stb? Tudtok erre "megoldást"? Srácok, ti hogy kezelnétek, ha a barátnőtöket lenéznék a haverjaitok?

Figyelt kérdés

Mi a párommal 4 hónapja vagyunk együtt. A barátai amíg nem ismertek, várták, hogy a párom bemutasson, majd mikor ez megtörtént, onnantól kezdve, semmi. Gyakran még arra sem képesek, hogy köszönjenek. (Nem adtam rá semmi féle okot, hogy utáljanak! Mikor találkoztunk, köszöntem, mosolyogtam, ennyi.) Vagy 2 hónap a kapcsolatunkból azzal telt, hogy csesztették a páromat: papucs vagy, meg vagy szerelmesedve, már megint nővel vagy stb.. Erre a párom: dehogy is...

Aztán rákérdeztem a páromnál, hogy ez mégis mi, miért tagadja, hogy szerelmes belém. Erre azt mondta, hogy csak hülyülnek. Rendben... Állítólag utána beszélt a haverjaival, hogy hagyják abba, mert őt is zavarja, meg engem is, hogy naponta 25x felhívják, hogy közöljék: "papucs lettél, már megint nem jössz bulizni, le se sz.rod a barátaidat".

Az tény, hogy a párom kb hetente 1x ha találkozik velük, vagy beszélnek... De erről úgy érzem nem én tehetek. Hiába mondom neki, hogy nyugodtan menjen bulizni vagy akármi, mindig az a válasz, hogy "de én veled akarok lenni, nem velük". Most még is, erre van megoldás?

Baromira rosszul esik, hogy a haverjai érezhetően lenéznek, pletykálnak rólam a barátom családtagjainak (anyukájának, tesójának), ha átjönnek nem is képesek köszönni... Nem tudom mire jó ez nekik, hiszen már felnőtt emberekről beszélünk, közel járnak a 30-hoz. A párom 20 éves, én 19...

Srácok, lányok véleménye egyaránt érdekel!


2013. márc. 18. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elején én is ütköztem ellenállásba, nem az egész baráti társasággal volt gond, hanem a párom legjobb barátjával.. Ő jobban örült volna, ha a barátom inkább az exével békül ki. Mai napig tartja a srác a csajjal a kapcsolatot.. kezd velem is jóban lenni, de az elején itt is megvolt, hogy "nő miatt dobod a barátokat", stb. Én is mondtam, hogy menjen velük, de ugyanazt a választ kaptam, mint te. Igazából idő kérdése, hogy elfogadjanak, ha elfogadnak. Sok mindent nem tudsz vele szerintem csinálni. A barátodnak kéne kicsit a sarkára állnia a barátaival szemben, vagy többször találkozni velük, amikor mondjuk te nem érsz rá.
2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb megszakítanám a kapcsolatot a baráti körömmel, ha nem fogadnák el a barátnőmet. De ilyen nincs és nem is lesz! Egy haverom sem ennyire bunkó. Van jó néhány olyan haver,akinek a barátnője egy utolsó,pénzsóvár ordas nagy rib@nc, de ezt a véleményemet semmilyen formában nem nyílvánítom ki. Sőt, ha kell el is tudok velük beszélgetni. Nekem is voltak már gáz barátnőim,de soha nem vágtak a fejemhez semmit.
2013. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!