Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy nem a külső számít, még szerencse, mert mi lenne, ha számítana... Nagy humorom sincs, de azért nem vagyok egy teljesen unalmas figura sem. Van saját lakásom öröklésből. Társaságban zavaró, hogy másoknak van párjuk, nem is szeretek már társaságba járni. Akik ilyenek mint én, hogy találtak maguknak párt? Van olyan aki változtatott valamit és utána már talált magának?
2013. márc. 18. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol, milyen gyakran, milyen módszerrel keresed?
2013. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem a tüsszöéréssel lesznek a gondok :DD
2013. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!