Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik az, hogy tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik az, hogy tiszta szívből gyűlölöm azt, akit egykor tiszta szívből szerettem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hmmmm. ez engem is érdekelne!
2013. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A volt párom otthagyott amikor terhes lettem és még mai napig nem látta a gyerekét sem.

Nem tudom gyűlölni, inkább szánalmasnak tartom.

2013. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

igen,nálam ugyanez van,2 évig imádtam és mindent megtettem/volna érte,most pedig azt sem tudom kívánni neki,hogy boldog legyen,annyira gyűlölöm,holott ez nem jellemző rám,és nem,nem szeretem már,csak egyszerűen zsigerből jön az utálat.azt kívánom,bárcsak ne lenne a földön,és soha ne jutna eszembe többet.

a tökéletes boldogságom ez az egy hülyeség árnyékolja be enyhén. talán idővel elmúlik,remélem. pedig nem akarok neki rosszat,de képtelen vagyok azt mondani,vagy leírni,hogy "azt szeretném,hogy boldog legyél"

2013. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ja,és még azt elfelejtettem,hogy hozzá is akartam menni,együtt is éltünk,most meg így utálom.

foley: ezt a számot akármikor meghallom,egyből ő jut eszembe.a pain-ről is.

2013. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Engem eljegyzett a párom, és rá egy héttel lelépett a legjobb barátnőmmel. Milyen ember az ilyen? Gyűlölöm mind a kettőt.
2013. márc. 18. 21:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen létezik...másfél hónapja szakítottunk a barátommal....nagyon imádott szerelmes volt belém mindent megtett volna értem...de most gyűlöl tiszta szívéből én meg még mindig szeretem...ha 17 éves fiú vagy lehet rólunk is van szó, mert tegnap balhéztunk össze a sráccal (megint) 14/L
2013. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2013. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sajnállak téged is, hogy szakítottak a barátoddal. =( remélem kibèkültök majd. ;)

De én 22 èves lány vagyok =)

2013. márc. 18. 21:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja ès ez a zene nagyon szép =)
2013. márc. 18. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!