Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam, ha az ember, akit tiszta szívemből mélyen szerettem, most eltol magától és bunkó módon bánik velem? Létezik, hogy valaki 1 hónap alatt kiábránduljon?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, és az utóbbi 1-2 hónapban egyre rosszabb lett, először csak olyan fura, kedvetlen volt, nem akart nagyon találkozni..egy idő után ettől feszült lettem és volt 1-2 kisebb vitánk.. most azonban már azt mondja, neki már elege van az egészből, ha akarom keressem, ha nem nem.. mondtam neki, hogy megígérte, hogy nem lesz velem ilyen, de erre csak annyit válaszolt, ő már csak ilyen.. borzasztóan fáj, nyugtatókon élek, próbálom magamban keresni a hibát, pedig nagyon igyekeztem mindig a legjobbat adni neki.. ráadásul vizsgaidőszak is van..


L/19 F/27


2012. jan. 10. 09:12
1 2
 1/12 zkriszti3 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy benned lenne a hiba.Létezik hirtelen kiábrándulás, de szerintem ebben az esetben másról van szó.
2012. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugtatókon élsz? Emiatt? Ez az ember nem érdemel meg téged. Saját érdekedben el kellene hagynod. Állj ki magadért, mert ebben a "kapcsolatban" egyedül magadra számíthatsz, az meg már nem is igazi kapcsolat :( Hogyan tedd túl magad? Légy erős, bíztasd magad, hogy lesz majd valaki aki úgy fog szeretni, ahogy azt tényleg megérdemled.
2012. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle ,hogy mi a baja ,hát ha csak nem meri veled megbeszélni. Azt is meg lehet kérdezni ,hogy van -e valakije . Ha összejött valakivel hagyd ,hagy menjen el. Akkor nem érdemled meg ,hogy kikészülje tőle.
2012. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj a lábadra,ne hagyd,hogy egy bunkó tönkretegye az életed és nem érdemli meg,hogy még akár egy percet is rápazarolj az életedből,ha ilyeneket mondott.Jön majd az igazi előbb-utóbb,ne ragadj meg egy ilyen alak mellett,mert nem éri meg.Magadra gondolj és a jövődre.És múlt időben írtad,hogy "szerttem"....akkor sztem nem kérdés mit kell tenned,lépj tovább,fel a fejjel!
2012. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az már régebb óta él benne, nem csak 1 hónapja. Az is lehet, hogy van valaki, aki felkeltette az érdeklődését, és ezért taszít el.

A hibát ne magadba keresd.


24/n

2012. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nincs annyira odáig érted mint az elején de elhagyni nem akar...Vagy pedig valami konkrét oka van a dolognak. Mondd meg neki, hogy te ezt így nem bírod tovább, és ha nem mondja el mi a baja, elhagyod.
2012. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


A környezetemben mindenki ezt mondja, hogy hagyjam, mert nem jó ember, és sajnos igazuk is van..de egyszerűen nem megy, állandóan arra gondolok, mennyire jó volt régen, láttam a szemében hogy szeret..


Mai napon felhívtam és tisztáztam vele, hogy ha szeretné hogy vége legyen, mondja meg korrektül és többet nem keresem soha, de erre csak annyit mondott érti, és elterelte a témát.. Ilyenkor nem tudom már tényleg, mire gondoljak, a tudatára adtam, hogy ne belőlem hozza ki, hogy kimondjam, hanem tegye meg ő maga ha így érzi, mégsem teszi..közben meg mégis eltol magától.

Volt hogy elküldött, hogy elege van idegesitem és hagyjam békén..nem kerestem fél napig, majd ő írogatott, hogy most mi történt, miért nem irok mi bajom..

Néha ugy érzem, azt hiszi, velem szórakozhat..

2012. jan. 10. 12:14
 8/12 anonim ***** válasza:
van valakije
2012. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De ha nincs annyira odáig értem (ami egyébként sajnos igaznak tűnik) akkor miért nem akar elhagyni???

Miért mondja hogy leszarja az egészet, azt csinálok amit akarok és mégis mikor arra kerül a sor, hogy jó, ha szeretné zárjuk le, akkor meg terel és meghuzza magát rövid időre?

2012. jan. 10. 12:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozik is, mert hagyod magad.

Ne telefonálgass, hanem keresd föl személyesen, és zárd le a kapcsolatot. Egyértelmű, hogy csak kihasználja a ragaszkodásod. Ne hagyd magad, mert rosszabb lesz.

Miután kitetted a szűrét, ne reagálj a kereséseire. Hidd el, csak így lehet kilábalni belőle.


24/n

2012. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!