Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! (18 vagy idősebbek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! (18 vagy idősebbek) Járnátok nálatok SOKKAL alacsonyabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Én 158 cm vagyok, viszont nagyon tetszenek 185+ magasságú srácok. Persze tudom, hogy nem csak a külső számít (nekem sem, sőt) csupán csak érdeklődök, hogy titeket zavarna-e több mint 30-40 cm különbség.

2013. márc. 18. 21:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem lényeg a lány magassága


189cm/ 19F

2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a 170cm-es srácokra meg nagy ívből pottyantasz, mert ők nem felelnek meg az igényeidnek?! Csak hol van ilyenkor a sok *** akik azt szajkózzák, hogy próbálkozz alacsony lányoknál... proved..
2013. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem zavarna ha csinos és aranyos,mindig jobban kedveltem az alacsonyabb lányokat.Ha megakarom csókolni legföljebb lehajolok v.felemelem.A szerelemben nincsenek magassági határok!!
2013. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%
utsó : nyugi haver, nekem pl semmi előnyöm nem származik a magasságomból, talán csak annyi hogy nem érzek hónaljszagot a buszon. :)
2013. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

személy szerint nincs semmi bajom a nálam jóval alacsonyabb lányokkal sem, pedig aztán nem vagyok alacsony(192)

21/F

2013. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Niko.. Ezt nagyon rosszul tudod. A magasság az első számú szempontjuk.. látod még a 158cm-el is 185cm-es srácokra áhítozik, az alacsonyakat (170cm), meg elhajtja.. Sok ilyennel futottam össze sajnos, hidd el a magasságod egy adu ász.
2013. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

21:36 nem feltétlen. De gondolj bele. Tegyük fel, hogy neked a szőke hajú, kék szemű, babaarcú, magas, karcsú lányok jönnek be. Sétálsz az utcám az egyik haveroddal, és szembejön veled, pont az a csaj, akit az előbb leírtam, és mellette van a barátnője is, aki alacsony, barna hajú, zöld szemű, nőiesen telt, inkább vadabb, egzotikusabb arcvonásokkal rendelkezik. Melyiken akad meg a szemed? Hát persze, hogy a szőkén, mert azt találod vonzóbbnak, ha a külsőségekről van szó. A haveroddal odamentek hozzájuk, dumálni kezdetek. 10 perc sem telik el, mire rájössz, hogy a szöszi egy félénk, szerény természetű lány, ellenben a barátnője közvetlen, társaságkedvelő, hamar feloldódik, jó vele beszélgetni. Tegyük fel, hogy te nem szereted a csendes lányokat, kifejezetten az ellenkező típus jön be. Mi csinálsz? Elkéred a barna telefonszámát. Miért? Mert miután beszéltetek, szimpatikusnak tűnt.

Ezt simán át lehet vezetni rám. Lehet a srác 200 cm, ha nem olyan, aki személyiségben illene hozzám, és lehet akár 165 is, ha kedvelem, nem fogok neki pápát mondani. Egy ártatlan kérdés miatt nem értem miért húzod így fel magad. Egyébként az, hogy kinek ki teszik, az egyénfüggő. Barátnőm (160 cm) egészen addig állította, hogy neki csak az alacsony pasik jönnek be, amíg a barátja (kb. 190 cm) el nem csavarta a fejét. :)

2013. márc. 18. 21:47
 18/31 anonim ***** válasza:
látod barátom, ennnnnyiii! :)
2013. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen a példád. A 170cm-el kétlem, hogy tetszenék egy 175cm-es lánynak, nálam nem lenne akadály a magasság, csak nála(uk).. Te konkrétan kijelentetted az igényeid, hogy nem kell alacsonyabb (185cm), utána már kár védekezned.. Így van ez sajnos. Nálam a magasság a LEGutolsó szempont egy lánynál, ellenben a hozzád hasonlókkal..
2013. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem fogok veszekedni, "védeni" magam. Írhattam volna kis listát is (kék szem, barna/fekete haj, borosta, 200 cm [sem 199-et, sem 201-et nem fogadok el!] keskeny csípő, széles vállak, kockahas stb.) Nem tettem. Egyszerűen arra vagyok kíváncsi, hogy a magasabb srácoknak tetszenek-e az alacsonyabb csajok. Senki nem beszélt arról, hogy az alacsonyabb srácokkal nem állok szóba, csak azt írtam, le hogy a magasabbakat preferálom.
2013. márc. 18. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!