Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy azért nem kezdeményeztetek egy lánynál, mert túl jónak tartottátok magatokhoz képest?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig még csak olyan volt.
2013. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sosem kezdeményezk nekem tetsző lánynál, mert tisztában vagyok az esélytelenségemmel, sőt még a csúnya lányoknál sem kezdeményeznék, de nem is vágyom olyan lányra, akihez nem tudok vonzódni, annak semmi értelme.

Viszont haverok előtt hülyeségből szoktam leszólítgatni lányokat, hogy lássák tökös gyerek vagyok, de közben persze tudom én, hogy úgyis lekoptatnak, mert nem vagyok egy helyes, magas szuperpasi, amire minden lány vágyik.

2013. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha, volt már. Persze. Inkább az a gond, h. mit mondok neki legelső mondatként. :)
2013. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én ha túl jónak érzem, az még nagyobb motiváció, hogy megpróbáljam. Nem nagy dicsőség olyat megszerezni, akit könnyű prédának tartok, aki viszont kihívás, az mindjárt jobban érdekel.
2013. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább azért nem szeretek "túl jó" csajoknál kezdeményezni mert annyira felszínesek hogy az már undorító, álltalában hajlandóságot se mutatnak arra hogy az igazi önmagukat adják vagy mélyebben megtudjanak ismerni akárkit
2013. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös ( tegnap 23:49) válaszolóval vagyok hasonlóan...

@6-os: nekem nem az a jó akin látszik, hogy sokat költ magára, fullos mű cicababa, aki felszínes, és általában mindenki bepróbálkozik náluk. Ilyenek már hozzá vannak szokva, hogy mindenki próbálkozik, természetesnek veszik, hogy fizetsz nekik piát(sőt elvárják) meg ilyenek...

-ez a kategória nem a "túl jó"-ba esik bele, és ezért teszek rá magasból...

-viszont van aki természetes, szép; de mégsem olyan feltűnő...nekem ilyeneken jobban megakad a szemem...és azonnal késztetést érzek, hogy odamenjek hozzá, megszólítsam, el ne halasszam a lehetőséget


régen volt, hogy félénk voltam, és utána azon bánkódtam, h még csak meg sem próbáltam...a visszautasítástól nem kell félni, megesik bárkivel. de utána mégis jobb érzésed, lesz, mert legalább megpróbáltad...


-és elgondolkozol azon vajon miért pattintott le, levonod a tanulságod, legközelebb megfontoltabban futsz neki, jobban figyelsz a jelekre

2013. márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan már volt, hogy saját magamat tartottam túl jónak hozzá.
2013. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem sokszor van mivel túl magas a mércém csak épp én nem vagyok eléggé "magas" hozzá :D
2014. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!