Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit éreznétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreznétek, ha egy lány, aki régen kövér volt, és csúnyának tartottatok, lefogyna, és megszépülne?

Figyelt kérdés

Mondjuk csak a végeredményt látjátok, pl. suliban nyári szünet alatt fogyott volna le.

Sokan a fogyás után teljesen máshogy néznek ki, még az arcuk is megváltozik.


2013. febr. 2. 01:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
kanos lennék
2013. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Életem értelme is ilyen volt. Én csak a végeredméynt láttam és eszementül beleszerettem :)

De ez régen volt.... nagyon nagyon régen :/

2013. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mit éreznénk?

Ő ki nekem?Mit akart/akar tőlem?

Ha az a kérdés,hogy nem kezdeményeznék vele,mert régen kövér volt,akkor a válasz:de.

Mert a jelen számít.

2013. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
azt mondanám magamban, hogy minden elismerésem az övé, neki sikerült, biztos sokat dolgozott érte
2013. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ma 01:12

Jo Reggelt Doktor úr hogy sikerültek...? :)

2013. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szép estét :)

vizsgák letudva, közben voltam síelni, most jöttem haza épségben, egészségesen. történt valami errefelé?

2013. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Á,csak egy srác egy este kb. 500 privát üzenetet küldött el.
2013. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És nem éreznétek lelkiismeret furdalást? Hogy csak akkor tetszik meg nektek, amikor már bomba alakja van? ...
2013. febr. 2. 01:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen,de amúgy gondolom nem csak miatta fogytál le.
2013. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 01:17


nem hiszen nem ismertem a "kövér" alakját. Ez ugyanaz, hogy egy lány gizda aztán magéra szed 70 kilot (ami tartalmazza az áfát is) és ugy amikor megvastagodik rajta pajzs akkor kerit magának valami pasit, mert a pasi a moletteb nőkre bukik történetesen.


Hidd el komoylan mondtam ,hogy saját tapasztalat:

Megismerkedtem egy lánnyal olyan alakja volt, olyan szemei, olyan stilusa hogy odáig meg vissza voltam tőle. :) Öt percet ha beszéltem vele de akkor már tudtam ,hogy ezért a lányért én tűzbe mennék. Utána még rengeteget dumáltunk mutatott képet a régi önmagáról, kibesézltük miegymás. Semmi lelkiimseretfrudalást nem éreztem, csak azt, hogy nekem Ő és csak Ő kell.

Aztán az éeltünk vet egy 180 fokos fordulatot ö felszedett egysrácot boldogan élnek én meg itt maradtam és álmodozok róla tóvábbra is. :)

2013. febr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!