Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK! Megmagyaráznátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Megmagyaráznátok ezt nekem? Lent bövebben

Figyelt kérdés
fiuk:ha kavartok egy lánnyal és úgy gondoljáok h szeretnétek többet ...de még várni szeretnétek..mire..mire szeretnétek várni???lehet hülyén hangzik a kérdés csak annyiszor kerültem már ilyen estttel szembe h mostmár öszintén kiványcsi vagyok,miért ez az idő húzás ha már megismerted a másik felet.
2009. szept. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez akkor szokott lenni, ha nemgondolom úgy h többet szeretnék...:D
2009. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de közben vannak közös ismeröseink és nekik meg mondja h akar már velem találkozni mert h hiányzom meg egyéb dolgok..vagy én vagyok ennyire könyen átverhető:S?
2009. szept. 16. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
hát figyi, ha talizini szeretne veled, akkor talizz vele és kérdezd meg tőle, hogy mire is szeretne várni..:D sztem így a legegyszerűbb
2009. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azé nem akarok annyira nyomulni:S
2009. szept. 16. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem bántásból mondom, de szerintem ezt akkor mondja valaki egy lánynak, ha az a lány "langyos" neki. Azaz arra vár, hogy hátha jön jobb, vagy lesz valami az általa kiszemelt másik lánnyal, de ha nincs ló, jó a szamár(ez esetben te) is...

De azt hozzáteszem, hogy nem minden fiú ilyen (pl. én sem, de láttam már jópárat, akik így gondolkodnak), és ez nem azt jelenti, hogy bármi baj lenne veled.

2009. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem lévő kommentelőnél van az igazság



18/F

2009. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!