Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam rosszul, miután elértem a célom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ki akartam szeretni az egyik tanáromból, és úgy érzem, hogy egyik napról a másikra ez meg is történt. Az egyik nap még nagyba éreztem, hogy egymást nézzük, aztán annyit beégettem magam előtte, hogy szerintem emiatt kerül is már...

Végülis örülnöm kéne. Tudtam, hogy soha nem lesz köztünk semmi, ezért is akartam... most mégis olyan rossz minden. Mintha hiányozna is, még így is.


2011. nov. 10. 20:37
 1/1 anonim válasza:
90%
felejtsd el, a tanár diák szerelmi kapcsolat tabu
2011. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!