Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most ezért egy k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ezért egy k. vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, még sosem volt barátom eddig. Magamat nem tartom ilyen ribinek, nem szoktam inni, nem szoktam tenni az agyam mindenkinek. Normális, jó tanuló lány vagyok. Van egy srác az életemben. A kapcsolatunk elég zűrös... Nagyon sokáig éreztem úgy, hogy csak kihasznál, de reménykedtem. Volt, hogy nagyon fájt a szívem dolgok miatt, amiket csinált, de bírtam. Január óta titokban jártunk... Rossz volt nekem, nem akart felvállalni. Nem volt köztünk semmi komoly, néha találkoztunk, és már lezártam volna, mert utáltam titok lenni. Csakhogy 1 hete azt mondta nekem, hogy nagyon szerelmes belém, nem akar titokban tartani, járjunk, és találkozzunk, amikor, és ahol csak lehet. És a suliba is elkísér minden nap. Most érzem, hogy más... Viszont sokan ezért engem lek...nak. Most tényleg az lennék?


2013. márc. 19. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért lennél K.?? milyen ez a srác rossz híre van vagy mi?
2013. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem amit kérdezel. Komolyan.
2013. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezért mért lennél az?
2013. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát csinált dolgokat... régebben kavart más lányokkal, mikor elvileg velem volt, de most érzem, hogy máshogyan kezel engem...
2013. márc. 19. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

érdekes ez a kapcsolat


k. az semmiképp nem vagy

2013. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy az!!
2013. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sni ***** válasza:
ha melletted is kavart mással, akkor nem k. Vagy, hanem naiv! Ugyanúgy csinálni fogja, csak nem fogsz tudni róla! Gondolod, hogy 2 hónap alatt megváltozott?
2013. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

K nem vagy!!


Viszont ha állítólag miközben veled volt és más csajokkal kavart...akkor ő olyan szoknya vadász..Tehát lehet, hogy hűtlen... Derítsd ki és csak utána cselekedj! De én már azt nem értem miért voltál titokban?? Nekem ha valaki ezt mondja, hogy titokban járjunk..akkor fel is út le is út...ha tud adni okot, hogy miért akkor talán bele megyek..de amúgy nem. Na meg később se ha felvállalna..akkor se..

2013. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

gondolom azért volt titokban, mert más lányok is voltak képben, aki meg Réd mondott rosszat, sajnálom, de annyi esze nincs, mint egy tyúknak,gondolom az osztálytársak egy része ilyen zseni, nem kell velük foglalkozni

nem Te vagy a rossz, sőt inkább van szerintem annyi agyad, hogy rágyere, ha eddig ezt csinálta, akkor lehet Veled is ezt fogja tenni, kicsit gondolkozzál el az egészen, ez csak tanács, nem jó pofára esni N

2013. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
te semmiképp se vagy az. a ha már nagyon keresni akarunk valakit a történetben aki ribancoskodik, az a srác, de mivel most már 3 hónapja jártok, a korábbi dolgai is nyugodtan feledhetőek :-)
2013. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!