Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon igaz lehet, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz lehet, amit a barátnőm állít rólam? Tényleg ezért szeretnek annyira a fiúk?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap azt mondta, miután meséltem neki az értetlenségemet néhány fiúval kapcsolatban. Azt mondta egyértelműen fülig szerelmesek belém... -ez talán igaz, talán nem, de a lényeg, hogy a barátnőm szerint azt szeretik bennem a fiúk, hogy olyan vagyok, mint egy "DÖGÖS TESTBE ZÁRT PASI", mert lehet velem beszélgetni eléggés sok fiús témáról is, de a lányos dolgokban is otthon vagyok. Hát, engem meghökkentett ez a dolog, és kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Előre is köszi a válaszokat. A koromról annyit, hogy fiatalkorú vagyok.

2013. márc. 3. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
van rólad kép, hogy tudjuk mennyire vagy dögös?
2013. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,csak jó tested lehet,ennyi a többségnek elég.
2013. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, h mit jelent a "dögös testbe zárt pasi"

ha azt jelenti, h tudsz, és szeretsz beszélni a gépekről (kocsik, fűnyírók, mittomén), szókimondóan megtárgyalod, h melyik pasi/csaj néz ki jól, kivel kezdenél ki, ha azzal nyitnád a beszélgetést, h milyen jó focimeccset láttál a hétvégén, és elmondanád, h miért, akkor én tuti nem tudnék úgy tekinteni rád, mint életem szerelmére...

viszont ez tényleg sok palinak bejön, h olyan mint egy haver, csak a lába között más van, de engem személy szerint nem indít be egy ilyen lány


ha meg túlzásokba esem, és azt feltételezem, h a dögös testbe zárt pasi, egy olyan lányt rejt, aki átlagos férfierkölcsök alapján él (berúg minden héten, nem ismer mértéket, minden buliban más palira mászik rá, szeret más érzéseivel játszani), akkor meg egy elég negatív véleményem lenne rólad, de sztem ez nem áll fent, csak nem túl konkrét a dögös testbe zárt pasi :D

19f

2013. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te szimplán dögös vagy és kész. Én tényleg fiús vagyok és egyébként nem is olyan csúnya, a stílusom mégis sokakat elrettent, mert a legtöbb srácot a nőiesség vonzza, nem a saját viselkedése. Havernak mindig jó vagyok nekik és kedvelnek, de nem vonzódnak hozzám, pont ezért.
2013. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most azt szeretnéd hallani,hogy igen,dögös vagy.

Igen,nagyon jó fej is vagy.Igen,a csajokkal is jól kijössz.Kész főnyeremény.:D

Remélem segíthettem.

2013. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy alkossak véleményt? Nem ismerlek!Keress meg és pár év együttélés után megmondom milyen vagy valójában!
2013. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Fiútestvéreid vannak?
2013. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szeretem az ilyen lányokat, mindig sokkal jobban eldumálok velük mint egy csajossal érdekes mód.

F19

2013. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!