Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem voltam meg nogyogyasznal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam meg nogyogyasznal de van egy 18 eves baratom es szeretne velem lefekudni? Kerdezte hogy en is szeretnem e de nem valaszoltam neki. de am szeretnem. Kerdezte hogy mikor. Nemtudom mit mongyak neki . sztetek? 16/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem menj el nőgyógyászhoz mert az COOL, és amúgy is illik ellenőriztetni hogy minden rendben van-e.


A barátodnak meg mondd hogy vágysz a vele való szexre, de még nem vagy felkészülve. Aztán majd ha itt az ideje, akkor döntsd hanyat, és jól szexeld meg! :))

2013. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell a nőgyógyász engedélye ahhoz, hogy lefeküdj vele:D Utána érdemes elmenni, de szinte senki nem tartja be, én is csak majdnem egy évvel utána voltam. Akkor kellene igazából elmenni, ha nem gumival védekeztek, mert anélkül elkaphatsz olyan fertőzést, ami rákot okoz. Emiatt kell évente rákszűrésre menni és a rákszűrések a szexuális életeddel együtt kezdődnek.
2013. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen még nem voltál? évente pedig kéne járni
2013. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

És most mi a kérdés?


Mit mondj neki? Azt, hogy mikor akarsz vele lefeküdni.

Nőgyógyászhoz 1 évvel a szexuális élet megkezdése után kell menni rákszűrésre, és évente 1x onnantól, már ha nincs több év szünet a szexuális életedben. Ugyanis a fitymaváladékban van az a vírus, amit a fiútól elkaphatsz, és amitől rákos lehetsz.

szüzeket nem vizsgál a nőgyógyász. Gyereknőgyógyász a végbélen keresztül vizsgálja a méhet, ha van valami panaszod rá.

2013. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én se voltam még,ameddig nem élek nemi életet nem is szándékozom menni.Egyébként miért beszélitek le előre?Legyen nálatok védekezésre való gumi és majd,amikor kívánjátok a másikat.A tabit meg majd szerintem az első aktus után írasd fel.Érezzétek jól egymást!:D
2013. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne mondjatok butaságot, rákszűrésre szüzeknek, apácáknak, mindenkinek kell járni!!!
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!