Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti reagálnátok erre valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti reagálnátok erre valamit? Már másodszor kapok levelet egy csajtól, hogy a barátom megcsal. Állitólag. Nem vele, egyik ismerősével. Eddig nem válaszoltam neki.

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utána járnék a dolognak, tuti kiborítana.
2012. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azért megkérdezném,hogy honnan tudja...és esetleg tetten érő képet is kérnék
2012. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ki ez a csaj? Mármint ismered, vagy honnan tudja a számod? Mert amúgy elég érdekesen nézne ki, ha egyszer csak kapok egy smst, valakitől hogy megcsal a párom, és közben azt se tudom ki küldte.
2012. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Ez kamu!!! A csaj le akarja csapni a kezedrõl a bakod.

Ne légy hülye, okosan nyomozz, mert ha az én csajom lennél, s elkezdenél nyomozgatni utánam, akkor nem csak elhagynálak, de még azt is megbánnád, hogy a földön vagy. (persze ne tetlegessègre gondolj).

2012. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kedves, The FecTroll....

Miért, talán te vagy az atyaúristen, vagy mi? Undorító vagy :S


Kérdező: Járj utána valahogy.

2012. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja... ;)


BFK?

2012. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mond lehet,hogy van benne valami igazság. Járj utána FINOMAN a dolgoknak, kérj bizonyítékot! Kívánom hogy minden rendbe jöjjön!
2012. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megcsal...és szerintem vele...nyomozd ki...kérj bizonyítékot
2012. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!