Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek tetszik egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek tetszik egy szép női lábon egy járógipsz amire nylon harisnya van húzva?

Figyelt kérdés
Esetleg volt már olyan nő/lány aki hordott járógipsszel nylon harisnyát?

2013. márc. 20. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs is annál szexibb:D
2013. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát íme a lábfétisnek egy elhajlott változata. És még mi mindent nem ismerünk! Mi van még fiúk, amit nem ismerek?
2013. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én csak vicceltem...őrült kérdésre őrült választ adtam:D
2013. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2-nek: Nylon harisnyára a járogipsz?
2013. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez már elég perverz.
2013. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
járógipszre nylon harisnya ;)
2013. márc. 20. 13:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Ó, láttam én már érdekesebbet is!

A barátnőm bal lábát combban amputálták, 15-20cm maradt. Amikor harisnyanadrágot húzott, a csonk elég furcsa volt harisnyában. Az üres harisnyaszárat visszahúzta, és a derékguminál kilógatta. Érdekes volt és szexi :)

2013. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na ez a durva... mi lehet sexy egy amputált végtagban? :S
2013. márc. 21. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég érdekeset kérdeztél,hallod e?Becsület istenemre mondom,ilyet én még nem láttam.Igen csak hülyén mutatna a gipszes lábon a harisnya.De ha mégis megtenné,akkor annak a harisnyának meg vannak számlálva a napjai.De most komolyan.Minden harisnyának megvan a méretezése.Az egyik lábra rámegy,oké!De a gipszes lábra hogyan?Az rendben van,hogy nyúlik,enged annyit,de viszont könnyen ki is szakadhat.Ezért amíg a gipsz a lábán van,addig muszáj nélkülöznie a harisnyát.Ez van!
2013. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egész jól mutat egy pl fehér hagyományos gipszen egy testszínű harisnya,vagy akár egy fehér is,valamint simán rá lehet húzni a gipszre anélkül,h elszakadna. Aki hordott már ilyet igazolja ezt kérem :)
2013. márc. 21. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!