Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltékenységet le lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aatyesz11 kérdése:

A féltékenységet le lehet küzdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátnőm már több mint 3 éve, most érettségizik. És még az elején egy osztály kiránduláson csinált valamit amit nem kellett volna. Nem csalt meg,de azért nem kellett volna megtörténnie. Nem hagytam el őt, sokmindent tett már azért hogy elfelejtsem, bünhődött is eleget. A gond az hogy valamiért akkor se tudom tul tenni magam rajta. A hibája miatt nem engedtem kirándulni többet az osztálytársaival. Utolso éve és kérte hogy had mennyen, utolso kirándulása stb. És hogy soha többet nem csinál semmit,tanult belőle. El engedem őt most, de nagyon félek. És ráadásul azota nem akkorák,de pár kisebb-nagyobb dolgok voltak még. De azok nem olyan sulyossak
2013. márc. 20. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha bizalom nincs, bele lehet sz@rni az egészbe
2013. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
te normális vagy???? nálatok ez a téma, h mehet-e a barátnőd kirándulásra?? ráadásul érettségi kirándulásról van szó. nem vagy az apja, h bármit is megtilts neki!!!!
2013. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Egy kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs meg annak lőttek, ez tapasztalat...

Különben is miért kellene NEKED megtiltani az osztálykirándulást?

Ki vagy te hogy megmond hova mehet?

Atyaég, ne fojtsd meg őt!

2013. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha valaki olyasmit csinál, nyilván valoan fél. És én nem akarom őt tiltani. Az elején az igaz hogy amit tett. nem jo. Megmondta hogy ő már otthagyott volna ha én csináltam volna meg azt a kiránduláson. És én szeretném őt elengedni. Nem erről van szó, csak szeretném valahogy a multat leküzdeni.
2013. márc. 20. 12:12
 5/21 anonim ***** válasza:
de mit csinalt???
2013. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Önző vagy. Ha nem tudod neki megbocsátani, akkor hagyd el. De ne zárd el minden kirándulástól azért mert Te még mindig féltékeny vagy. Ehhez nincs jogod. Független, önálló emberek vagytok, hagy őt élni.
2013. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

az a baj amit tett akkor, azzal a bizalmadat vesztette,

sőt azóta is voltak dolgok, hát ez nehéz

a bizalom eddig sem állt vissza, ez pedig egy kapcsolat alapja, sajnos

hát Te tudod mit csinálsz, de ez hosszútávon nem tartható, sőt nem is lesz hosszú életű sem

mivel már nem vagytok szerelmesek sem, csak szeretitek egymást, ami nem ugyan az, sőt Te jobban kötődsz hozzá, ezért Neked rosszabb, de lehet nem ártana szakítani sem, gondold át, ha valaki szerelmes a másikba semmit nem tesz, bár ez csak tanács N

2013. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát nemtudom kinél hol a határ. De ő viccesnek találta hogy fiuk között aludjon el stb. de nem akarom részletezni :( Mert részemről rossz emlék. És részemről az legrosszabb hogy akkor is egészvégig járt a fejem,hogy remélem nem lesz semmi . Mikor meg haza jönnek,akkor meg azon vihognak, hogy hogy elaludtak köztük stb. :(
2013. márc. 20. 12:16
 9/21 A kérdező kommentje:
az a helyzet. Hogy szeretném ha helyre jönne minden. És le akarom küzdeni a multat, szeretnék bizni benne, csak nemtudom hogy álljak hozzá. Vagy neki mit tanácsolhatnék, ami esetleg segithet
2013. márc. 20. 12:17
 10/21 anonim ***** válasza:
dehát többen voltak, nem? most komolyan azt hiszed, h csoportszexpartit csaptak?:DD
2013. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!