Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a nehezebb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a nehezebb? Küzdeni valakiért, akit szeretsz, de viszonzatlanul, vagy lemondani róla?

Figyelt kérdés
Én nem tudnám megmondani.. :)

2013. febr. 16. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm aki szeret. Küzdeni nem mer, de lemondani sem képes.

Én akit szeretek az mellet elköteleztem magam egy életre (függetlenül, hogy szerelem-szeretet, vagy szeretet-szeretet), így hát küzdök érte ha kell, de "lemondok róla" ha az a legjobb.

2013. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleg hulye kerdes, de....

Kuzdeni nehezebb, mert az sosem er veget pozitivan, elvegre viszonzatlan...

Ha lemondasz rola, akkor legalabb elorebb megy az eleted, helyet adsz eselyesebb dolgoknak, amibol meg jo dolog is lehet


A szerelemert idealis esetben nem kelll kuzdeni... ha kuzdened kell pl egy lany kegyeiert, akkor az azt jelenti, hogy nem is tudna szeretni igazan soha, mert nem teged szeretne, hanem amit teszel

2013. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küzdeni nehezebb, főleg ha már 150 x mondta hogy nem.
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem sikerült lemondani, így lehet, hogy még lesz esélyem Nála, bár "csak barátok" vagyunk. :D
2014. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!