Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy megjegyzem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy megjegyzem egy lány ismerősömnek, hogy jól néz ki, még nem fogja senki sem félreérteni?

Figyelt kérdés

Szóval olyan vagyok, hogy akik rendesek hozzám, azokkal én is az vagyok. És a megszoktam jegyezni lányoknak, hogy tetszik a hajuk, vagy jól áll ez a ruha nekik, vagy hasonló dolog.

És mindegyik örül neki, és köszöni, hogy ezt mondom.


De ezzel nincs baj nem?


Senki nem fogja félreérteni, hogy miért mondom?

Csak mert a legtöbbnmek van barátja, és én nem azért mondom nekik ezt, hogy próbálkozom, csak ilyen vagyok...:D



2013. márc. 20. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem szoktam félreérteni, örülök, ha megdícsérnek, és mindig megköszönöm :) nem vagyok régimódi, de jól tud esni 1-2 bók, vagy ha udvariasak velem :)
2013. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért kellene félreérteni? amúgy van barátnőd?
2013. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért értenénk félre. Ez így tök rendben van.
2013. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk mindig minden korulmenyek kozott mindenki ismetlem mindrnki felreerti...
2013. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ferfi barataid nem a legmegfelelobb formaban tudattak veled, hogy kivanatosnak tartanak. A noi ismerosok reagalasa nem meglepo
2013. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!