Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány ismerősöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerősöm, hogyan tarthatnám vele úgy a kapcsolatot, hogy ne tűnjön úgy, hogy "nyomulok" rá?

Figyelt kérdés
Engem csak néhány ember érdekel barátként és az egyik ő, szerencsétlenségére lánynak született (nyilván nem tehet róla). A probléma az, hogy csak facebookon tartom vele a kapcsolatot mert messzebb lakik de szeretnék vele többször személyesen találkozni mert igénylem a társaságát. Neki van barátja és nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja azt, hogy én barátkozom vele. Nem szeretném, hogy valaki azt higgye, hogy el akarom orozni szegény lányt. Nem is igazán tudom, hogy mikor írhatnék neki üzenetet, amiben érdeklődnék a hogyléte felől. Az elmúlt pár hónapban többször írtam neki, félek, hogy emiatt negatívan áll hozzám mert esetleg félreérti. Legutoljára 1 hónapja írtam neki. Szerintetek baj lehet belőle, ha írok neki üzenetet megint?
2013. márc. 20. 16:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek milyen ürüggyel írhatnék neki?
2013. márc. 20. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, a hogyléte, egyszerűen irj rá, kérdezd meg hogy van. Ne csinálj ebből problémát, ha ő is ir neked, akkor egyértelműen ő is szivsen beszél veled. Kérdezd meg hogy van, miújság vele. Nincs ebben semmi rossz. Ha nem irsz neki 'nyomulós' szöveget, nem fogja azt hinni, hogy nyomulsz rá. Nyilván még vannak fiú baratai, akikkel szivsen beszél.
2013. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos ő is örülne, ha irnál neki.... ki tudja?
2013. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom lejáratni magam :/.
2013. márc. 20. 17:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki és letiltott :).
2013. márc. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!