Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez megfelelő módja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez megfelelő módja a szakításnak?

Figyelt kérdés
A lányt elviszem vacsorázni, majd fölmegyünk a Gellért-hegyre ,adok neki egy búcsú karkötőt és elmondom neki ,hogy szakítani akarok.
2013. márc. 20. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

egy szakításnak nincs megfelelő módja...

mindegy hol teszed meg attól még nem lesz kevésbé rossz

2013. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ne adj neki ajándékot.

Ne tegyél úgy mint aki romantikus randira készül.

Hívd fel, kérj találkozó, mondván hogy beszélnetek kellene. És szakíts.

2013. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű!
2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 D'a ***** válasza:
100%
szakítani nem így kell...hívd ki beszélni és mond meg neki kerek perec hogy ennyi volt..(ne romantikázz)
2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól fog esni neki egy romantikus együttlét után, amikor azt érzi, hogy 100%-os a kapcsolatotok, hogy szakítani akarsz vele.
2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye...
2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Huuu,én nagyon kiakadnék ha ezt így közölnéd velem(de lehet csak én vagyok vele így) mivel a nap elején még nem sejtek semmit,és igy megyek el veled vhova,akk nagyon rosszul esne :/ egy szép nap után,jol érzem magam,erre azzal állsz elő h szakitassz xd sztem szimplán mondd meg neki h vége.mondjuk ezt megteheted vacsora közben...de a hegy nem játszik sztem. De azért elvárnám h indokold is h miért ;) persze ne várd el h hordjam a karkötőd miután szakitottál velem xd
2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én leugranék a Gellért hegyről ha így szakítana velem valaki.
2013. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
küldj neki egy SMS-t, hogy "mar nem szeretlek, szakitsunk"
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha utána még akarsz vele k.rogatni, akkor tökéletes -.-' :D
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!