Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú a városban, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a városban, aki tetszik. Néha összefutunk és köszönünk egymásnak. Felvettem Msn-re párszor beszéltünk is de semmi komoly. Mit csináljak?! Agyon tetszik. Hogyan közeledjek? Nem akarom letámadni 14/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben. lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem várd meg, hogy ő kezdeményezzen. különben azt hiheti, hogy rámenős vagy és már máshogyan áll hozzád. bár én kicsit régimódibb vagyok :)
2009. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ...De lehet hoyg ő is fél?!
2009. dec. 14. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy igenis tegyél azért, hogy megkapd.

jelezd felé, hogy tetszik, a legrosszabb esetben marad minden a régiben, tehát nincs veszteni valód. viszont ha nem lépsz, sokáig fogsz agyalni azon, hogy mi lett volna, ha...


Mese

2009. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen (:


Csak az a baj hogy van csomó közös ismerősünk, barátnőm is például jóban van vele, és így tudok mit veszteni...nem szeretném hogy mindenki megtudja!

2009. dec. 16. 09:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha mindenki megtudja:) bátran és büszkén vállald az érzésed, nincs semmi rossz benne.

Én nem vagyok egy dögös csaj, de ha valaki tetszik, azonnal megmondom neki, még akkor is, ha nem is akarok tőle semmit. Lányoknak is azonnal megmondom, ha szépnek látom őket, mert szerintem ezt mindenki szereti hallani.


Légy bátor és merj kockáztatni:)

Mese

2009. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi (: máris egy kicsit több lett az önbizalmam...majd meglássuk, hogy milesz... majd írok ha lesz valami fejlemény xD :D:D
2009. dec. 16. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Várni fogom:)

sok szerencsét


Mese

2009. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hívd el valahová
2009. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Úgy kéne kezdeményezned, h ne tűnjön nyomulásnak, attól nagyon práznak a fiuk. Nem könnyű főleg h nincs neked se tapasztalazod. Ha akarod szívesen segítek.
2019. dec. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11éve sincs lassan hír.
2021. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!