Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik osztálytársam és néha úgy érzem én is neki.

Néha csak úgy rám mosolyog, elkezd dumálgatni velem, jófej.

Tegnap pl amikor írtam, nézett, aztán amikor felnéztem abbahagyta.

Viszont van egy másik gond; az egyik barátnöm (akivel elég sok dolgot megbeszélünk) ö is azt a fiút szereti.

Nagyon beleestem a pasiba...

Próbáljam meg elfelejteni vagy ebböl még lehet valami? Eléggé elbizonytalanodtam :\ .Ti mit tanácsoltok?



2013. márc. 20. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Házi nyúlra nem lövünk emberek. A BDSRTNT!!:D
2013. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komoly érzelmeid vannak a fiúval kapcsolatban akkor először próbáld meg ezt is megbeszélni a barátnőddel. Ez nagyon fontos...
2013. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm 2. :) majd beszélek vele
2013. márc. 21. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!