Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Van egy 40 éves férfi, akivel nagyon sokat beszélgetünk, nem neten, hanem élőben. Már régóta tudom, hogy tetszem neki és ő is tetszik nekem, de félek beleszeretni. Nemrég halt meg a felesége, azóta még mélyebb a kapcsoltunk. Mindig mondja, hogy gyönyörű vagyok, hogy szeret, hiányzom neki, hozzáteszi azt is, hogy csak ne volna közöttünk ekkora a korkülönbség, de engem soha sem érdekelt a kor...Szeretnék tőle többet,egyre jobban kötődöm hozzá, de egyszerűen nem tudom, hogy hogyan közeledhetnék. Olyan korú gyerekei vannak, mint én, ráadásul ismerem is őket. Durva a gondolat, hogy ha összejönnék én lennék a 'mostohaanyjuk', azt hiszem őt is ez zavarná a legjobban. Szerintetek mit tegyek?
2013. márc. 19. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Te életed.Döntsél:D
2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is gondolkodj azon, mi lenne, ha összejönnétek? Hogyan viszonyulnál hozzá, a gyerekeihez? Elfogadnának-e? Ha összejönnétek, milyen párkapcsolatot tudnál vele felépíteni? Komolyan gondolod-e vele? Később akarsz-e majd tőle gyereket...? Mert az elején lehet szép és jó, ha pár hét, hónap múlva már nem menne a dolog.
2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!