Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem, vagy csak egy semlege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem, vagy csak egy semleges osztálytárs vagyok neki?

Figyelt kérdés

Idén jöttem ebbe a suliba,előtte nem ismertem senkit innen. Az osztályunkban van egy olyan fiúcsoport,aki állandóan piszkálja meg beszólogat a lányoknak,ő is hozzájuk tartozik. Az a furcsa,hogy a haverjai hiába cseszegetnek engem is állandóan,ő nekem eddig nem tett egy olyan megjegyzést se,mint a többi lánynak,nem szólt be,nem szedte szét a cuccaim,stb. Mondhatjuk úgy is,hogy ez ebben az osztályban csodának számít. Nem nagyon szólt még hozzám,de ha igen,akkor is kedves volt.Lehet,hogy beképzelem,de órán is,mintha többször odanézne,meg sokszor kéri el tőlem a házit... Vagy spontán megkérdezi,hogy miújság. Apró dolgok,meg gyerekesnek is hangzik,és lehet,hogy csak beképzelem amiatt,hogy tetszik,de már én se tudom,mi a helyzet. Ahhoz viszont elég bátortalan vagyok,hogy bármit is tegyek,nem akarom beégetni magam,mert lehet,hogy alaptalan az egész.:S

16/L


2013. márc. 20. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem szedi szét a cuccaid, mint a többi barom, jelenthet valamit.. lehet hogy tetszel neki. Igazából itt neked semmit sem kell lépned, akor esetleg léphetsz ha egyértelmű jeled ad annak, hogy tetszel neki. Ez a lehet hogy tetszik neked dolog pedig még olyan semmilyen érzés..mármint valóban lehet hogy csak jófejséget érzel iránta, mert nem b.szogat.. Igazából tedd fel magadnak a kérdést, és válaszolj rá, mert csak te tudhatod hogy mit érzel..
2013. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

tetszel neki szerintem

15F

2013. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagy László Richárd válasza:
Kérdezd meg tőle kettesben hogy tetszesz-e neki! Lehet az is hogy csak törékenynek tart és nem akar nagy bajt.
2013. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy közömbös neki.
2013. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!