Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a szomszédomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szomszédomba, nem tdom hogy lefekugyek-e vele?

Figyelt kérdés
Már nagyon régota tetszett nekem a szomszéd pasi Ő 27 , én 16 éves lány vagyok.Egyik este behivott, hogy beszélgessünk és én bementem,összenyaltunk, azt mondta hogy nem lehet semmi komoly köztünk, csak szorakozás és ő meg akart fektetni de nem hagytam, csak azt hogy benyuljon, majd a kezem a farkahoz tette és én egy kicsit simogattam,majd azt mondtam h nem akarok lefekudni még vele.Másnap hivott hogy menjek be de én megmontam hogy nem akarok egy kaland lenni a számára, ő ezt elfogadta. Nem tudom hogy hejesen cselekedtem-e, már rég ota szeretem és nem tudom, hogy lefekugyeke vele kérlek segitsetek!?
2013. márc. 20. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne feküdj le vele, inkább vegyél a kezedbe egy nyelvtankönyvet!
2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehogy lefeküGY vele, és főleg ne feküdj le vele. Túl fiatal vagy még, és fogalmam sincs miért kellett ezt ilyen részletesen leírnod.
2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképpen sem!!! Neki ugyanis nem lennél semmi más, csak egy kaland. Nem látom, hogy szerelmes lenne beléd, így pedig csak kihasználna, csak szexre kellenél neki, Te pedig szereted őt, nem csak testi kapcsolatot szeretnél tőle, ha jól értem!

Ne add meg neki magadat, helyesen tetted, hogy nem feküdtél le vele! Talán idővel, ha látja rajtad, hogy nem teszed neki szét a lábaidat, tisztelni fog, az is lehet, hogy egyszer majd szerelmes lesz beléd, de egyenlőre... Az legalább egy jó pont neki, hogy elmondta mit akar tőled, már az elején, nem ámított semmivel... De én azt javasolnám, hogy amennyire csak lehet, kerüld!

2013. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha mondta,hogy közetetek nem lehet

semmi "komoly" akkor ne is legyen


Foglalkozz inkább a tanulással

2013. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy hozzá
2013. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"helyesen" (ezt így kell(ene) írni

(Nem pontos j-vel)

2013. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te nem te vagy....

Ilyen hallucinogén állapotot én is szeretnék!

2013. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

érdekes szomszéd, vagy nem igaz a kérdés

beleszerettél, pedig egyszer voltál bent?

inkább hagyjad, jó

ne tedd meg N

2013. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 first blood ***** válasza:
gondolom nem nyelvtantanár a srác :D
2013. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz! Ha nem szeretnél egy kaland lenni a számára, akkor nem kellene vele szexelni!
2013. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!