Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta, hogy soha nem lesz nála esélyem, akkor tényleg nem lesz, vagy csak most gondolja így?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülye kérdés, de ő életem szerelme.
2013. márc. 21. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lesz.
2013. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon hülye kérdés...majd lesz más szerelmed felejtsd el hidd el jobban jársz mert így csak magadat szivatod
2013. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz az életben sem, ne hitegesd magad!
2013. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha én ezt mondanám,hogy soha, akkor az elég súlyos, de úgyis gondolnám.
2013. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha én ilyet mondok valakinek, annak tényleg nincsen egy lepkefingnyi esélye sem. :/
2013. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
annyit jelent,hogy ahogy jelenleg csinálod a dolgokat az sz@r taktika,és ezt minősíti.
2013. márc. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De, még lehet!! Ha elég sokat változol akkor lehet még nála esélyed később.

Engem is csúnyán elhajtott először a csaj, most meg már járunk :)

Soha ne mond, hogy soha. Szó szerint így mondta a lány, akkor sem jelenti azt, hogy soha nem lesz. Kérdezd meg miért, és azon változtass. Növeld az önbizalmad, mutasd meg neki, hogy másoknak is kellhetsz és a végén még ő fog neked könyörögni.

2013. márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nőnek sosem az kell aki oda van érte, mert az könnyű. S a nőknek a legritkább esetben kell az, aki már az első perctől jól bánik velük. Nekik az a vágyuk, hogy egy über-mácsót megszelidítsenek otthonra... Csak ez általában nem megy, s pofára lesznek ejtve. Ami nem baj, mert majd jön a következő.

Legyél erős barátom és lépj tovább.

2013. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tálcán kínálod magad, nem kellesz. De ha meg kell mászni egy hegyet érted akkor igen.
2013. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Küldd el az anyjába. Ne aggódj, egész nap rád fog gondolni.
2013. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!