Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
12-én kellett volna megjönni ebbe a hónapba a menstruációmnak.De még nem jött meg!Teszteltem a héten de negatív lett.Már akkor egy hete késett már szerintem a tesztnek is kellett volna mutatnia valamit.Most fáj a hasam tegnap óta olyan mintha meg akarna jönni de még sehol semmi.Nagyon aggódok hogy mi bajom lehet.Szerintetek?
2013. márc. 21. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami miatt késik, akár gyógyszeres kezelés vagy idegesség, stressz miatt. És lehet azért van az az érzésed, hogy meg fog jönni, mert lehet most tényleg meg fog jönni.

Amúgy én is azt gondolom, hogy a teszt ennyi idő után már mutatta volna.

Ha esetleg továbbra se jön meg, akkor érdemes felkeresni egy nőgyógyászt és kideríteni a késés okát. Lehet valami hormonális gond.

2013. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert mostanában egyáltalán semmilyent.Az igaz hogy stresszelek már egy ideje de hát ennyi ideje már akkor is megkelett volna jönnie.Eléggé aggódok.ha nem jön meg jövő hétig úgy néz ki muszály lesz dokihoz menni.
2013. márc. 21. 14:05
 3/3 A kérdező kommentje:
16-án múlt el a menszeszem múét hónapba akkor ha 35-napos a ciklusom akkor még nem számít késésnek?akkor mikor is kéne hogy megjöjjön?
2013. márc. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!