Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek, és ő is engem. Minden nap órákat beszélünk telefonon már 2 éve. (Van hogy 1-2 nap kimarad, de ritka eléggé).

Közös programjaink vannak, hetente többször is, jókat beszélgetünk, iszonyú nyitottak vagyunk egymás felé, szeret velem lenni, mondja is, jókat szórakozunk, közös sportjaink vannak,a családunk ismeri egymást.


De "barátok" vagyunk...

Nem merem megmondani neki, hogy teljesen bele estem..

Szoktunk erről beszélni, és azt mondja, hogy nem illünk össze, másak a terveink az életben.


És tudom, hogy mit gondol rólam, egy közös programunk alkalmával, mondta is, hogy nagyon nehéz volt neki megállni, hogy ne legyen több. Szeret és bejövök neki, ezt is többször mondta. ha más fiuval vagyok látom h nagyon féltékeny.


De akkor miért vagyok ekkora pancser? Miért monndja, hogy nem illünk össze, ha tök jókat beszélgetünk, jól elvagyunk?

Nagyon normális fiú, és nem akar lefektetni, úgy hogy ne akarna komoly a kapcsolatot.


Annyira rossz, olyan érzés mintha egy pancser lennék, valami hibás kiadás ami nem kell neki...Nem tudom mit csináljak...


19L


2013. márc. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm.. érdekes. Lefeküdtél már vele?
2013. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem, mert " barátok vagyunk...

de nem sokon múlt... :D

2013. márc. 6. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy ilyen kurv@ sokat írsz xD
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!