Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 3 éve szemezek egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 éve szemezek egy sráccal van vmi esély rá hogy egyszer odajön hozzám?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 év túl rövid idő hogy kiderüljön, várjál még legalább 3-at, ha addig sem fog, akkor már nem valószinű.
2013. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt, de hiába vártam, hogy odajöjjön, én kb 4 évig szemeztem vele. Ha érdekel a srác, akkor menj oda hozzá. Tapasztalat. Èn hozzám nem jött oda, csak folyton bámultuk egymást meg "véletlen" egymásba botlottunk az utcán.. De akkor is csak nézett, de szólni nem szólt, aztán meguntam várni és kerestem mást :)
2013. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 éve? te most viccelsz ugye? ha 3év alatt nem szólított le akkor szerintem most sem fog

20L

2013. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 év szemezgetéshez nagyon sok idő. Ha eddig nem szólított le lehet, hogy nem tetszel neki vagy tutyimutyi.
2013. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 éve?? Te sem vagy normális az is biztos. Rájöhettél már volna hogy nem fog lépni mert félénk, szóval lépj végre valamit.

Gondolom olyan 15 éves voltál akkor.

2013. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jo, csak igy tovább. Én már ennél sokkal több éve, minden évben ha tehetem szemezgetek sok-sok málnát. Nem unom meg és mindig reménykedek, hogy még többet is sikerül:-))
2013. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem a Tiéd. Én nem bírnám 3 évig étlen-szomjan pislogás nélkül.


Szerencsés lehet az a srác!

2013. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!