Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, vonzó vagy unalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, vonzó vagy unalmas egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Egy "porcelánbaba" típusú nő.

Kedves, jólelkű, szelíd, művelt, sok dolog érdekli, szereti a művészeteket, komoly, nem iszik, nem cigizik, szépen, választékosan beszél, mosolygós. A bunkózásokra és az alpári viccekre nem vevő, ő ahhoz túl finom.

Külsőre amolyan klasszikus nőiesség, dekoratív, elegáns stílus.



2013. márc. 21. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
attól függ, mit szól, ha mondjuk fingok előtte?
2013. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Bocs de ilyen nő nem kell ez már túlzottan porcelánbaba típus.

Mint aki egy palotában nőtt fel és apuci meg anyuci mindent megadott neki és mint aki az 1800-as években él.

2013. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Nekem pont tökéletes lenne :)
2013. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
... és milyen isteni dolog az ilyent rávenni disznóságokra :))
2013. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem lehet rossz. Én nem szeretem az olyan csajokat akik dohányoznak (pia az más kérdés, persze mértékkel.) Szóval lehet vonzó.

17f

2013. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát nem a legideálisabb. De egy próbát tennék, és lehet h a porcelánbébiből egy rossz kislányt faragnék.
2013. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mit értetek a rosszkislányságon?

Ha a vad szexet, akkor a fenti tulajdonságok nem zárják ki feltétlenül.

2013. márc. 21. 12:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem az a tipikus elit-gazdag kis csaj, aki már-már túlontúl ad magára, figyel mindegy egyes mozdulatára, tartására, nehogy valamit rosszul csináljon, akkor tetszetősek a tulajdonságok.
2013. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát igen vad szex, tequila-zás, buli, vegye lazán a beszólásokat a vicceket, ne csak kosztümökben járkáljon hanem szexi ruhákban is, és hát remélem nem a 40-50-es évek hajstílusát viseli és öltözékeit
2013. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem a merev sznobcsajokra, nem is a kosztümös asszonyokra gondoltam.
2013. márc. 21. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!