Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit mondanátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit mondanátok ilyen helyzetben a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Imádjátok Őt, de valójában a lényébe és a szemébe szerettetek bele, egyéb tekintetben kicsit sem az ideálotok. Ha kérdezné, hogy mibe szerettetek bele, nem érezné magát rosszul, ha ugyanezt burkoltabban felvezetné neki a férfi? Vagy mit lehet ilyenkor mondani, amitől nem fogja szegény rosszul érezni magát? Egy nő hajlamos ilyenkor azt képzelni, hogy csak azért vagyunk vele, hogy legyen valakink...

2013. márc. 21. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond azt neki h a lelkedbe szerettem bele.
2013. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1, pont az ilyen jellegű válaszok elkerülése végett írtam azt az utolsó mondatot oda.
2013. márc. 21. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj akkor se problémázz már ezen, hazudj akkor, vannak kegyes hazugságok is. Ő örülni fog fülig ér majd a szája a te gondod meg le lesz tudva.
2013. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1# nek igaza van! Mondd,hogy a lelkedbe,szemedbe :) hidd el egy csajnak ez tobbet er,mint ha azt mondanad,hogy a melledbe ;)
2013. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lelkedbe ide oda.. szerintem egyszerűbb ha azt mondod hogy Beléd szerettem, mert az ugy egész
2013. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!