Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pls segítsen valaki! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pls segítsen valaki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, kb 1 éve még voltak barátaim, volt barátnőm. de egy idő után mindenki elhagyott.. nem birom azt h senkivel nem tudok beszélni bajokról , vagy vki olyan akivel eltudok menni szórakozni :( régen ez megvolt, de olyan szinten depressziós lettem hogy az õngyílkosság is már többször megfordúlt a fejemben.. és mielőtt valaki azt írja ismerkedjek (próbáltam) mindent de semmi!!! egyébként tökre átlagos vagyok sokan "jó fejnek tartanak" de mégse lógnak velem :( ha van valaki akinek ugyanilyen problémája van vagy aki tudna segíteni az írjon :( előrre is köszönöm!
2013. márc. 21. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18 éves vagy. Még annyi de annyi időd van.Gondolj bele, lehet még 5 évig nem lesz szerelmed, de akkor is csak 23 leszel, szóval... még nem árt élni! Addig tanulj, okosodj, talán akkor sok pénzed, jó életed is lesz később egy jó kis barátnő mellett...
2013. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
itt találhatsz normális lányokat fiúkat, barátkozz kedvedre
2013. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért hagytak el a barátaid és a barátnőd?
2013. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Őszintén nemtudom mi miért tőrtént ...sokáig azt hittem én változtam meg. De nem.. az első válaszra meg anyit hogy lehet hogy elöttem az élet, de már unom a mindennapokat nincs egy rohadt jó napom se .. magyarúl életkedvem teljesen 0!
2013. márc. 21. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok, 8.ba volt jóvilágom mert voltak barátaim, most kb egy sincs, (tudom h nem az internettel kéne megoldanom de ez volt kéznél) írtam nekik facebook-on hogy jó lenne egyet összejönni pizzázni csak hogy újból együtt legyen a csapat, persze nem külön hanem egy chat ablakban beszéltünk mind. Jó volt kicsit azokkal lennem akikről tudom hogy szeretnek annak ellenére hogy nem vagyunk együtt minden nap.

Te is megcsinálhatnád ugyanezt, biztos volt egy jó osztály amiben jól érezted magad, sőt nem is kell osztálynak lennie, akár egy régi társaságot így összehozni, és akkor újból "felfigyelnének" rád, és utána már szabad utat kapsz hogy újból jóba legyetek mert utána beszélsz még velük stb.. ezt már rád bízom : )

Egy próbát megér, hidd el 18évesen nincs mit vesztened, ha beszélsz velük hivatkozz arra hogy hamarosan jó idő meg hétvégék stb : ) ha még akarsz velem beszélni írj üzit, lehet időbe fog telni míg válaszolok de fogok mindenképp, nem jövök fel túl sokszor erre az oldalra. de igyekszem többbször megnézni hátha írsz : ))

2013. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 17 éves! Eztis próbáltam de vagy lekoptatnak vagy jön a nemérek rá duma .. vicc az életem .. csak nem tudok valahogy nevetni rajta.
2013. márc. 21. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha az én story-mat hallanád akkor meg kérdeznéd tőlem, hogy nem lőtted még fejbe magad?
2013. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de neke nagyon úgy tűnik h sajnáltatod magad. A depresszió kemény dolog, ezt én is tudom. De épp ezért kell felülkerekedni rajta. Mert utána sokkal erősebb leszel.

Egyszer voltam depressziós. Aztán olyan mértékben fejlődtem otimistává, hogy a depressziónak a gondolata sem jutna eszembe a legrosszabb helyzetben sem. Csak:""lehetne rosszabb is"

Próbáld meg a szépet észrevenni az életben, az apró dolgoknak is örülni. És ne csak a bajaidról akarj beszélni másokkal, mert egy idő után nagyon meg fogják unni hogy milyen pesszimista és nyafogós vagy. Az életben mindenkinek vannak problémái, ezért a gondok nem számítanak. Csak az számít, hogy hogy kerekedsz felül a rossz dolgokon.

2013. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de miért sajnáltatom magam? Mert probálom itt kiadni a fájdalmam?! Tudod ha részletesen leírnám az életem neked talán nem így itélnél engem.. hidd el nekem már olyan sincs h apró örömök.. mindennapom arról szól hogy reggel elmegyek suliba, du haza jövök tanulok v vmi es ennyi.. tobb mint 1 és fél éve ez megy mindennap.. egyszerűen ez nem élet... és sorolhatnám hogy hány lány tőrte darabokra a szívem .. hidd el ez csak egy kis apróság az életemről.. a többit már lese írom.. és ha te azthiszed sajnáltatom magam az a te bajod, akkor ne írj ide max ennyi. Én csupán segítséget vagy egy barátot keresek aki talán segítene vissza térni a normális életbe, mert tudod elég durva hogy 18 évesen annak örülnék ha halott lennék .. ennyit erről:)...
2013. márc. 21. 22:34
 10/13 anonim ***** válasza:
:( senki nem akar a barátnőd lenni, ha te közben agyban már a halott akarok lenni gondolatokat kergeted! Bocsi, de először ezen kell változtatni!!! Tudom, hogy minden sz@r, de tudod mindenki magára van utalva, persze van akinek könnyebb, igen, igen, de az élet nem igazságos! Légy erős. és mellesleg nekem 20 évesen lett barátom először, azóta van másik, miért lenne alap, hogy 18 évesen legyen? Még élj!
2013. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!