Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen mert most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen mert most már tényleg nem tudom, hogy mi van! Szerelmes belém vagy csak barátkozni akar vagy mi?

Figyelt kérdés

Az van,hogy egy fiú az osztályomból év eleje óta folyamatosan néz.Amikor a barátaival van akkor is rám-rám pillant (persze én is rá, mert ugye nekem tetszik) és reggel ha előbb érkezek be a suliba mint ő ,amint megjön már keres is a szemével és amikor meglát akkor elpillant és megy a haverjához. Szinte nincs olyan óra, hogy legalább egyszer ne nézett volna rám (persze nem feltűnően

mert elég félénk,ahogy én is :) ) A barátnőm is mondta már sokszor,hogy biztos szerelmes beléd meg mindig téged néz stb. Amint meghallja a számból azt a szót,hogy pasi akkor egyből rám figyel és hosszan néz.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm és bocsánat,ha értelmetlenül fogalmaztam vagy ha van benne helyesírási hiba!


2013. jan. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelmes, de valószínű, hogy tetszel neki. De nem kell félni egymástól, ismerjétek meg egymást. Mióta vagytok osztálytársak? Nem szoktatok beszélgetni? Csak vegyétek fel lassan a kapcsolatot egymással, mint osztálytárs osztálytárssal. Aztán kialakul bármi, ha ki akar. :) Hány évesek vagytok?
2013. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Velem is volt ilyen,de az a második középben elmúlt :DD Szerintem,egyszer kérdezd meg tőle,úgy lesz a legtisztább. 17/L
2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza, az övénél nem hiszem, hogy sokkal jobb vagy másabb üzenetű választ kapsz.
2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elő:keveset szoktunk beszélgetni de sokat nevetünk.két éve vagyunk o.társak mindketten 14 évesek vagyunk csak ő pár hónappal idősebb, mint én

ja és köszi a gyors válaszokat

2013. jan. 8. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
De ne úgy kérdezd meg hogy van más is körülöttetek
2013. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két napja hozzám se szól rám se néz :// mi történhetett? ahhoz meg túl szerencsétlen vagyok,hogy megkérdezzem tőle vagy elmondjam neki ezt az egészet
2013. jan. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!