Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rosszul érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban akit nem is ismerek, de egy osztálytársam elkezdett vele piszkálni, aztán a végén azt mondta, hogy tetszik nekem. A gyerek rám írt facebookon meg minden, én mondjuk élőben szerettem volna beszélni vele de mondta, hogy mondjam már el. Elmondtam, hogy a csaj csak engem piszkál. Megkérdeztem tőle, hogy nem haragszik-e rám vagy valami és azt mondta, hogy nem. De én rosszul érzem magam miatta, mert ha csak magamból indulok ki nekem is rosszul esne. Élőben egyszer sem beszéltünk még. Ezért akartam élőbe beszélni vele, mert akkor legalább látnám az arcát mert gondolom én is azt mondanám, hogy nem bántott meg. Mit tegyek?
2013. márc. 21. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az az egészben, hogy szerintem ő elhitte, talán beleélte magát abba, hogy tetszik valakinek és közbe csak hülyeség az egész. Ezért sajnálom.
2013. márc. 21. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom a srácot :(
2013. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát neked nyulfaroknyit sem vonzó a srác?
2013. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Átlagos, nem ismerem. A beszélgetés után gondolkoztam rajta és elég kedvesnek látszik, írtam is neki, hogy kedves. De már amikor beszélgettünk nem is nagyon beszélt, gondolom megbántottam. Nem merek már rá írni, inkább hagyom. Hátha holnap történik valami suliban és tudunk személyesen is beszélni, mert az lenne a legjobb szerintem.
2013. márc. 21. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

ez amugy eleg kellemetlen tud lenni a srac szemszogebol....


tisztazd vele

2013. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát elég hülyén jött ki,

jó lenne élőben dumálnátok, de lehet már nem fog menni N

2013. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én nem merek odamenni hozzá mert ott vannak az osztálytársai meg minden, ezért lenne jó hogyha valahogy oda tévedne ahol vagyok.
2013. márc. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!