Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 50 körüli férfiről, aki a fiatal, huszonéves lányokat elég illetlenül megnézi?

Figyelt kérdés
konkrét eset, hogy nálunk a vizsgán a prof szépen fogalmazva le sem vette a szemét a mélyebb dekoltázsú és rövid szoknyájú lányokról, elég feltűnően bámulta vizsgáztatás közben, és nem zavartatta magát a másik két diák előtt sem, akik épp készültek. a véleményetekre vagyok kíváncsi: szerintetek ilyet megengedhet magának egy egyetemi professzor, mégha nem is történt semmi más? egyáltalán lehetséges, hogy történt is valami (pl. vmelyik csaj kicsit "rásegített" a jobb jegyért?). és úgy általában mit gondoltok egy ilyen férfiről?

2013. márc. 21. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hogy minden tiszteletem az övé

amelyik lány erre vevő, azt nem kell sajnálni, hiszen benne van a dologban

2013. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nézni szabad, inkább a lány a k.rva mert belemegy az ilyenbe (nem hinném, hogy az ilyet kell egyáltalán győzködni)
2013. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő is csak férfi, és ha már ki volt téve a kirakatba a cuccos akkor persze, hogy megnézi.
2013. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
itt most nem az a lényeg, hogy a csaj belemegy-e további dolgokba, hanem hogy etikus-e ilyen illetlenül nézni a diákokat egy magasrangú profnak.
2013. márc. 21. 21:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Amikor én fősulira jártam, mindenki tudta melyik tanár dugja rendszeresen a diáklányokat. Na azok nézték így meg a csajokat, mint ahogy írtad! Szerintem undorító....
2013. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-as: hát, nem volt mindenkinél annyira kirakva a lényeg, de azért nyári 40 fokban ne akarj nyakig begombolkozni.
2013. márc. 21. 21:54
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Volt itt, ahol lakom, egy 40-50 körüli pali, aki minden nőt rendesen megbámult és nem zavartatta magát. Nem ribis öltözetűekre kell gondolni, hanem átlag nőkre. A buszon folyton fiatalasszonyok mellé ült le, akkor is, ha egy csomó szabad hely volt a buszon. Egyszer leült sréhen elém és folyton hátrafordult és alaposan megbámult. Nem látta, hogy én meg őt nézem, mert napszemüveg volt rajtam. 2x tűrtem, harmadszorra megkérdeztem jó hangosan, hogy mi a francért bámul? Mire ő: "miért, nem szabad? " Erre én: "hát ilyen sóvárogva nem." Na onnantól nem mert rámnézni. Pár nő odajött hozzám az eset után és gratuláltak, hogy végre valaki megmondta neki.

Szerintem a manusz (akiről írsz) már rég kefélt, azért nem bír magával.

25L

2013. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Amikor érettségiztem, az egyik csaj nagyon kivágott ruhában és miniszoknyában ült le az első padba, és a lábait széttárta, hogy mindent láthasson a tanár.

A kérdésekre csak nyögött, de nem tudott válaszolni. A tanár egy ideig tűrte, majd megadta neki a kettest. De hozzátette, csak azért nem egyest adott neki, mert élvezte a "belátást".

Nem a prof a hibás, hanem a nő. Nagy melegben sem kell mindent megmutatni.

2013. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
elég illetlen dolog szerintem a hapsi részéről DE a lányoknak meg nem vizsgán kellene kirakni mindenüket. az oda nem való. felőlem aztán bárhol akár utcára is villantós ruhába mehetnek, csak ne vizsgákra, meg mit tudom én.
2013. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Na én ezért is szeretnék tanár lenni, az összes kiscsajt megdughatom majd. :P
2013. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!