Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket ez zavarna? Vagy furának tartjátok?

Figyelt kérdés

Lehet,azt mondjátok, ez nem fontos, de én kíváncsi vagyok a véleményetekre. (lányok is írhatnak)

Van egy olyan problémám,h nagyon könnyen elpirulok,és alapból az arcszínem pirosabb általában.Na most ez a kezemre is igaz,nyilván a kezem nem pirul el, de van egy nem komoly betegségem, ami miatt a kezem érzékeny a hőmérsékletre.Télen (hidegben) pirosas, kékes, lilás,színes foltok vannak rajta,és jéghideg,tesiórán viszont nagyon vörös és kicsit be is dagad.Nyilván ez összefügg az arcszínemmel is.Nyáron, jó időben viszonylag normális a kezem. Ez nagyon zavaró lehet ha egy fiú megnéz egy lányt? (engem sajnos zavar)


2013. márc. 21. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem zavar.

sportolj,vagy menj el orvoshoz,hogy helyretedd a vérnyomásod.

2013. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szép női ápolt kezeket de hát azért ez nem jó de ezt ugymondom hogy semmiképpen sem zavar nem lényeges tényleg de én azért szeretem a szép kis kecses törékeny női kezeket :)
2013. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. Nem zavar,aranyos

2. Milyen betegség?

Csak mert az én kezem is érzékeny (langyos vízzel sem tudok kezet mosni,merni egyből rohadt melegem lesz),csak eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget.

2013. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*mert egyből
2013. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és én is nagyon hamar elpirulok, és az én arcszínem is alapból pirosas... sokáig nagyon zavart, de aztán érettebb lettem és valahogy nem tűnt már olyan lényegesnek... mondta is egy pasi ismerősöm, hogy imádja a piros fejemet :D Na persze, akkor is jól elpirultam :)


Télen nekem meg a szám kék, lila sokszor.. nagyon-nagyon tudok fázni...

2013. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vérnyomásoddal lehet probléma.Nekem is az a bajom,jéghideg a kezem,még nyáron is.
2013. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kezem nekem is ilyen. Volt olyan,hogy hidegben kezet fogtam egy haverral és azt mondta,hogy miután kezet fogtunk még jobban fázik. Ha mozgok,akkor bevörösödik. De az arcom egyáltalán nem ilyen. Vagyis nem tudom, nem szoktam elpirulni. Nem nagyon érzem a ciki helyzeteket, így se szégyen, se öröm hatására sem változik az arcom "színezete".

Egyébként engem nem zavar, sőt! Inkább imponál ha egy csajt zavarba tudok hozni és hát ennek ugye szemmel látható jele van :)


22/F

2013. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszoló: voltam orvosnál, nem igazán tudták megmondani, h mi ez, az tény, h a szívemmel nincs baj,alacsony a vérnyomásom,apámnak is ilyen a keze(tőle örököltem) és sportolok (táncolok)és van tesiórám is.Édesanyám szerint (aki ápolónak tanult) vérkeringési zavar v. valami hasonló.

2. válaszoló: én is a kecses női kezekért rajongok (de nem úgy) bárcsak nekem is olyan lenne, de nekem ez jutott :)

2013. márc. 21. 22:52
 9/14 A kérdező kommentje:
22/F : nekem ebben csak az a ciki, hogy nem csak akkor pirulok el,ha teszemazt a szívszerelmem hozzám szól, hanem egy csomó más szituációban,feleléskor, főleg ha sok ember előtt kell beszélnem, amit am. is utálok,dogaíráskor,de ha kicsit melegebb van, akkor is kivörösödöm.A lényeg h ezt félreérthetik,pedig nem tehetek róla.
2013. márc. 21. 22:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, és tesiórán a fejem is céklavörös.Hát nem tudom elképzelni, hogy ez mennyire lehet imponáló :D
2013. márc. 21. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!