Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz az alakom? Fiúk ezt mennyire tartjátok vonzónak/taszítónak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 14:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2013. márc. 17. 14:35
 2/11 anonim ***** válasza:
elég masszív vagy
2013. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A képek silányak. Ebből igazán nem derűl ki az alakod milyensége. De! Annyi látszik, hogy nem vagy egy balettáncos alkat. Ez önmagában nem baj! Nem minden srác, pasi van oda a piszkafa alkatú nőkért. Vannak akik a nőies alkatot részesítik előnyben. Ha az alkatodtól függetlenűl kedves, aranyos lány vagy, akkor semmi baj nincs veled!

F.

2013. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez a kötött pulcsi kövérít.
2013. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én most szültem a 3. babámat és iszonyú sokat híztam, 80kg lettem, de komolyan nem vagyok ennyire kövér:S

Az én férjemnek nem jönnél be, ő a vékonyakat szereti.

2013. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szo-szo

Lehetnél azért vékonyabb is...

2013. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szerintem ha ledobál egy 5kg-t már jobban néznél ki.

Amúgy az igaz hogy kövérít a kötött pulóver

2013. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm h válaszolt :) már elkezdtem dolgozni az ügyön és azt hiszem h jól haladok...
2013. márc. 17. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Szebben öltözködj,olyan dolgokat hordj amelyek jól állnak. Sok mindenre rá tudsz keresni a neten ;)
2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ivilicious ***** válasza:

nem valami előnyös ez a ruha,ja...ha már jobban öltözködsz, sokat tudsz csalni. alapból nem lenne formátlan alakod, százszor egy ilyen,mint egy ilyen vékony csaj,akinek semmi formája.

szóval,ha formálsz,sportolsz, akkor jó lesz...egyél rendesen,nehogy az izmodból menjen le..persze egészséges dolgokat,sok fehérjét

2013. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!