Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy aktus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy aktus?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok és kíváncsi vagyok ilyen dolgokra. oké, biztos nem lehet megmondani percre pontosan, de körülbelülre talán.

2013. márc. 22. 06:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Átlag fél perc és 20 perc között. Néha ennél több, de az viszonylag ritka.
2013. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz ezt megmondani,ugye a férfin múlik a dolog.Ki meddig bírja,de 15-30 percig el kellene tartania ,mert a lányt megfelelően ki kell elégíteni,nem elég az ha a pasi elélvez,ez páros játék.
2013. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

van gyors menet , ez kb 5 -és 10 perc közé tenném !van van vad szex amikor jobban aktiv vagy ez kb 15 30 ig tart. ez átlag pasiknál vannak akik jobban birják akik tudják vissza tartani az élvezés pillanatát és tudnak partnere is figyelni ők 30 és 60 perc közt vannak.

de ved az átlagot 30 perc---és a gyors menetest.

2013. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem voltak durva végleteim :D

volt hogy 3 perc de volt hogy 4.5 óra :)

2013. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani mivel mindenkinél más.
2013. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet percre behatárolni. Még egy olyan pasinál sem, aki mondjuk vissza tudja tartani, mert lehet, hogy meglát és fél perc múlva elélvez :-D
2013. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0,1mp.......6ora
2013. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk átlagban három egymás utáni alkalom van, az első 5-10 perc, a második 20-30, a harmadik olyan 40 perc, köztük egy félperces gumicsere :D
2013. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Esetemben olyan 10-60 percig általában, de persze vannak kirívó esetek, volt hogy csak az előjáték volt 3 óra ...
2013. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Kezdöknel ezt szinte lehetetlen belöni. A haladok tudjak annyira koncentralni, hogy kibirjak egy ideig de akkor is siman lehet 5 perc es 5 ora között, mindentöl függ.

En siman el tudom nyujtani megis volt olyan, hogy valamire annnnnyire felizgultam, hogy behatolasnal elsültem. Valamikor meg a legvadabb szexnel is hamarabb szakad le az agy es csurom vizes leszek mielött oda kerülnek.

Ha tul hamar is elsül, nem problema, több menetet ajanlok. Föleg ha szüzesseg is befigyel. Siman mehet petting es hasonlo az elejen, legalabb addig amig megismeritek a "hatarokat", es ha megy mehet masodik harmadik menetben a szex. Ha kell közte kis szünet az nem baj, csak legyetek felszabadulva mert akkor elvezetes.

2013. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!