Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni?

Figyelt kérdés
Most vagyunk végzősök a barátommal, aki egyben az osztálytársam is. Lassan 2 éve járunk, de úgy érzem csak a ragaszkodás miatt vagyok vele. Úgy érzem mintha szerelmes sem lettem volna soha és az a minimális szeretet is kezd elmúlni a sok veszekedés miatt. Felhoztam a szakítás lehetőségét, de akkor azzal zsarolgatott, hogy ő mindig velem fog maradni. Nem tudom mit tegyek, tudom a legkönnyebb lehetőségnek a szakítás tűnik de nem könnyű nap mint nap együtt lenni, ha így érzek.

2013. márc. 22. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakítsatok szerintem, nem jó ez így Neked, ahogy látom:S
2013. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarts egy kis szünetet. Kb 2 hét elég. Ha megvagy nélküle, akkor nem érdemes tovább erőltetni. A zsarolásának meg ne engedj, attól nem lesztek boldogok.
2013. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zsarolás, ez egy kijelentés, hogy mindig veled lesz... és ezt csak ő gondolja így, attól még neked nem kell így tenned. Ennyi. Ha így gondolod, ahogy leírtad, akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak tovább. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy mindenféle érzelem nélkül tengődj egy kapcsolatban csak azért, mert a másik félnek mások az elképzelései. Majd elfogadja és beletörődik, gondolom hosszú távon neki sem érdeke olyannal lenni, aki csak muszájból van vele.
2013. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha most fogtok érettségizni, utána úgy is megváltozik minden, mindenki megy más hova,

jobb lenne a szakítás, mert ez már nem szerelem, régen elmúlt, ez már csak megszokás N

2013. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De zsarolt, csak azt most nem fejtettem ki..
2013. márc. 22. 13:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2013. márc. 22. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tarts egy kis szünetet. Kb 2 hét elég. "


Ahol ilyenre sor kerül, ott általában már úgyis vége...

2013. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Légy határozott,és add ki az útját.Elvégre neki sem jó,ha becsapod,magadnak sem,ha látszatkapcsolatban élsz.Inkább most történjen meg a szakítás,mint hogy még x hónapig nyűglődjetek egymás mellett feleslegesen.Az meg,hogy mit mond,hogy mennyire ragaszkodik,nem döntő,elvégre mindkettőtöknek a legjobbat teszed,ha lelépsz.
2013. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!