Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes küzdeni még akkor is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni még akkor is, ha reménytelennek tűnik a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 00:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sokáig azt hittem igen... nos hiba volt és a saját hibámból tanultam
2012. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Addig érdemes amíg a befektetett munka nem nagyobb a célnál.
2012. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Addig érdemes amíg a befektetett munka nem nagyobb a célnál."

Teljesen egyetértek!

Viszont, ha nyílt gátba ütközöl, akkor nem érdemes tovább ütni a vasat. El kell engedni becsülettel.

2012. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amennyiben elvesztenéd a hitedet, akkor a József Atilla Önakarat Klub gyűléseit keresd fel, és már sínen is lesz az életed...
2012. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Macs1209 ***** válasza:

Minél előbb tisztázni a helyzetet. Ha a frankót mondja, és úgy érzed érdemes, akkor küzdj! De ha elutasít, akkor

hagyd. Mindenkinek így a legjobb.

2012. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Macs1209 ***** válasza:
Ha konktrétabban írnád, konkrétabb válaszokat kapnál...
2012. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

a legszebb szerelmi történetek mind ilyen helyzetekből vannak, amikor a remény már nem látszott, de a felek tovább küzdöttek, és végül megtalálták a boldogságot.

az igazság viszont az, hogy az élet kib@szottul szar, küzdeni nem érdemes. Látod, a kormány is küzdött, hogy ő majd jól csinálja, oszt látod hova jutott. Hagyd a francba a dolgot, mert tapasztalatból mondom, hogyha megtetszik egy csaj, és a fejembe veszem hogy küzdök érte, akkoris helyettem egy fejjel alacsonyabb kis lúzerrel jön össze, aki ráadásul egy bunkó seggarc.

2012. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsó most eléggé lelomboztál,de a legszomorúbb,hogy teljesen igazad van. :(:(:(:(
2012. jan. 7. 01:15
 9/18 Solarian ***** válasza:
100%
Hát... Hogy érdemes-e azt csak Isten tudja. De nincs alku. Szembe megyek én bárkivel, és bármivel.
2012. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

egy olyan lányért/pasiért akivel a küzdelmet is élvezed, hogy majd megbolondulsz a vágytól, igen.

szerintem lehet érezni, hogy van-e értelme vagy nem, ha úgy érzed, nem, akkor nincs. egy kérdés csodákra képes. ha vissza is utasítanak, de legalább tovább tudsz lépni.

2012. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!