Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lány és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a lány és miért tűri el e viselkedését a pasija?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm, aki szinte állandóan csak pasikkal bulizik. 22 éves. A lakásán fogadja őket a bulik előtt, erről készül is kép. És rendszeresen az exeivel jár el bulizni, miközben van pasija. Legutóbb az egyik exe lakásán 6 pasival iszogatott és aludt ott! Persze azt mondta, nem történt semmi, de valahogy nehezen hihető. A pasija miért tűri el ezt?
2013. márc. 22. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A pasija egy balek idióta, a csaj meg szereti a f@szt, és az ingyen piát meg ingyen bulit,.
2013. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Neki ez így biztosan megfelel,gondolom,ő sem vágyik komoly kapcsolatra,meg feleségre.Ha így lenne,komolyabb csajt keresne helyette.
2013. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Ezt élvezi a barátja!!!
2013. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hosszúeséses akasztást neki!
2013. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy? Nekem is sok fiú barátom van, szoktam is náluk aludni, sőt, velük egy ágyban is, és képzeld el, még egyikkel se feküdtem le, és nem is fogok....
2013. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Féltékeny vagy? Nekem is sok fiú barátom van, szoktam is náluk aludni, sőt, velük egy ágyban is, és képzeld el, még egyikkel se feküdtem le, és nem is fogok...."


Abba meg valószínűleg bele sem gondolsz az agyad helyén lévő vákuum segítségével, hogy esetleg a párodnak ez sz-rul esik.

2013. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Képzeld el, nem esik neki szarul, ezt megbeszéltük a legelején. jó 10 éves barátságokat nem fogok felrúgni, de ebbe te bele se gondolsz az agyad helyén lévő vákuummal édes...könnyű ítélkezni úgy, ha nem ismered a szituációt. Nem vagyunk már kamaszok, hogy azt higgyük, férfi és nő között csak szex lehet. Ha te még itt tartasz akkor komoly baj van veled...
2013. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

16:42


Veled is elég nagy baj lehet, hogyha azt hiszed hogy az aki melletted fekszik és ellenkező nemű nem akar téged megdugni.

2013. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az oké, hogy nem rúgod fel a 10 éves barátságot, de miért kell mással aludni ha van pasid? :) ez szánalmas
2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy ő nem volt ott? Az a szánalmas, hogy úgy vonsz le következtetéseket hogy nem ismered a szituációt. De szeretném elkérni a bankkártya számodat, hogy arról fizessem a taxit, ami egy találkozó után hazahoz 300km-ert valahányszor találkozom ezekkel a barátaimmal. Ha ezt megteszed, ígérem hogy többet nem alszom náluk..
2013. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!