Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Mindig mondják h ez majd jön magától, nekem eddig 2 szer nyílt rá alkalmam h csókolózzak de nem tudtam, fogalmam sincs h hogy kell és egyáltalán nem jött magától... Esetleg videót tudna valaki linkelni? vagy pontosan leírni h hogyan kell? A nyelves csókot meg nem értem, ott mit kell csinálni a nyelvel? és a száj közbe mozog? vagy hogy van ez..?
2013. márc. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja ezt leírni, nem esett még le, hm???

És az nem esett még le, hogy 100 ilyen kérdés volt már feltéve itt?

Majd jön magától! Ha lesőre nem, ha másodikra nem.....akkor majd x-edikre!

2013. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
álltalában a kapcsolatok kezdete nagyon is függ az első csóktól.. nekem ez miatt nem jött össze eddig egy se..
2013. márc. 22. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Függ a nagy fenét! Azoknál a kapcsolatoknál más volt a fő ok...
2013. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké hát akkor függjön.... nem vitatkozom. Attól még nem tudjuk elmondani neked.
2013. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel és szenvedéllyel csókolsz meg valakit akkor rájösz magadtól, ezt nem lehet leírni v. elmondani.
2013. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy egyáltalán nem függ semmi semmitől. Nem kell sztereopítiákat gyártani, hogy ezt meg azt mindig így csináld. Mi fél éve vagyunk együtt a barátommal és képzeld nem tudunk csókolózni :D pedig semmi baj nincs a kapcsolatunkkal nagyon jól megvagyunk és én is azon agyalok, hogyan kellene csinálni, de majd lesz ami lesz. Az első csók vele is semleges volt nem éreztem semmit csak örültem, hogy megtörtént és inkább csak szájra puszi volt az is. Hiányzik, hogy egy szenvedélyeset csókolózzunk persze, de úgy gondolom ahhoz olyan körülmények és alkalom kell. A lényeg, hogy ne parázz rajta majd neked is megoldódik ez a dolog.
2013. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!