Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gina2001 kérdése:

Van egy fiú az osztályomban, és tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Bár 12 éves vagyok még nem volt egy pasim se :( De most,van egy fiú,és ő tetszik.Minden órán figyel,még szünetben is követ néha.Tetszek neki? S.O.S.



2013. márc. 22. 19:42
 1/5 anonim válasza:
Talán szólítds meg? :)
2013. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerelmes mint az ágyú
2013. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"egy PASIM se" Ez tetszik.:)

Hát mit lehet ilyenkor csinálni, menj a közelébe csak ésrevesz téged. Hát ha nem szerintem próbálj egy lábon ugrálni. Csak feltűnne.:)

2013. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. ... nem pasi, hanem fiú. Még fiú :)

2. nem utasítalak el, mert 12 éves vagy... viszont hidd el nekem, az nem kapcsolat, ha valakivel jársz, hanem egy másféle metódus.

3. nem biztos. akármi lehet mindenből, csak hozzáállás, és akaraterő kérdése. :) pl. ha fotóznak, és nem szeretnél/ rosszabb esetben akarsz, mert csúnya vagy, mégis sorra kerülsz, csúnya lesz a kép. Próbáld meg ezt elemezni :)

üdv!

2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 her válasza:
mond meg neki h mit érzel mert szarul fog esni h elhapolják am 12 évesen nincs nagy értelme a járásnak
2013. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!