Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi, aki nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki nem kell semelyik nőnek még kellhet valakinek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és egy nőnek sem kellek, mint pár.


Van még esélyem? Vagy ha pár éve nem kellek senkinek, nem valószínű, hogy változni fog a helyzet?


2013. márc. 23. 09:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Tizes: köszönöm az őszinteséget!

Lehet, hogy van benne valami.

2013. márc. 23. 10:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Én erősen reménykedem ebben. Bár olyan ronda vagyok, hogy ez alapvetően kizáró ok. De amúgy tényleg, én sem vagyok az a diszkóba járó ember, és még sosem voltam részeg, szóval tipikus jófiú vagyok, de úgy látszik igaz, hogy ez a lányoknál taszító.
2013. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ! Fiúk! A szépség és a rondaság relatív fogalom.

Hányszor olvasni, gyönyörű színésznőket is megcsalnak..

Sőt! Sármos színészeket is..

A kishitűség, önbizalom hiánya látszik ám az emberen, sőt az ember lányán is. Tehát önbizalom, bátorság!

Szurkolok Nektek! Többen rinyáltak, (amit mi nők utálunk)

rondaságuk miatt. Nem ismeritek a mondást? Elég ha a férfi egy fokkal szebb mint az ördög. (Viszont ki látta az ördögöt, úgy viszonyításképpen?)

Mindegy! Sok sikert!

2013. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Elég ha a férfi egy fokkal szebb mint az ördög."


Ez maximum akkor igaz, ha minden egyéb téren csúcsszuper az illető. Máskülönben mivel magyarázod azt, hogy: "Néztél te már tükörbe?"

2013. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ennyi pesszimista embert? Az életnek vannak napos oldalai.

Mindegy. Próbáltam lelket önteni Belétek. :)))

Méééé kell mindíg borúsan látni a világot?

Az élet szép, az élet minden. Mondom én, öregen.

2013. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: Ha jól tudom, ez a mondás még abból a korból származik, mikor még a különböző fegyveres konfliktusokban a férfilakosság száma időről-időre leredukálódott. Most viszont fiatalabb korosztályban sokkal több a férfi, így ez a mondás már inkább a nőkre érvényes: ha egy lány csak egy kicsit is szebb egy nőstényördögnél, akkor már jut neki helyesebb pasi, nem is kell beérnie akármilyennel.

Különben is, ez nem borús hozzáállás, ez tény. Bár a mai kissé eltorzult világunkban talán létezik olyan perverz lány, akit kimondottan az ocsmány pasik izgatnak. Nem ismer valaki ilyen lányt? :D Rajtam biztos kiélheti ezt a perverzióját. :D

2013. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!