Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 16 évesen valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen valakinek még nem volt pasija, és nem is smárolt még?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem gond, inkább ez lenne a természetes.
2012. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát én 16 éves vagyok és még nincs barátnőm pedig nem vagyok egy rondaság

lehet el kéne járni minden péntek este nem is tudom

am 16 f :)

2012. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Végképp nem gáz, sőt....
2012. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Ne azért legyen pasid, mert gáz, ha nincs, hanem azért, mert te szeretnéd és úgy érzed, hogy képes is lennél kapcsolatra. Van, akinek ez már 14 évesen megy, másoknak csak 20 éves koruk körül, semmivel nem vagy elkésve.
2012. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem 19 évesen volt az első barátnőm, de az se volt hosszú.. :/

20/f de nem gáz tényleg :)

2012. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2012. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ATM-nel kellene mar jarnod...a mai vilagban(ass to mouth)
2012. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ugyanaz mint a 2. ...

16f

2012. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tomi-91 válasza:
81%

Szia!


Én egy 21 éves fiú vagyok. Először is az előttem válaszolókhoz hasonlóan én is úgy gondolom, hogy ez a legkevésbé sem gáz, ha nem volt még barátod, sőt szerintem abszolút természetes is.

Egyébként mivel a mai világunkban folyamatosan növekszik az emberek várható élettartama, az emberek később lesznek nyugdíjasok, már nem 20-25 éves korban vállalnak gyereket, hanem 30 év felett, szerintem úgy a normális, hogy ezekkel a folyamatokkal párhuzamosan a fejlődésünk és nemi érésünk is kitolódik későbbre. Szóval a lényeg, hogy később kezdeményezünk párkapcsolatot.

Elárulom, hogy 21 éves létemre jelenleg nincs barátnőm, régebben is csak komolytalan kapcsolataim voltak, amelyeknek egy-két hét után vége is lett. Mellesleg én elég jó tulajdonságokkal rendelkezem: közel 190 centis vagyok és még mindig növök, sportos és izmos alkatú srác vagyok, hetente 4-5 alkalommal is járok edzésre, nagyon odafigyelek a külsőmre, hogy ne hanyagoljam el... És ennek ellenére sem volt még igazán komoly kapcsolatom. De ez főként azért van így, mert korábban még nem nagyon érdekelt az élet csajozós része, jelenleg pedig villamosmérnöknek tanulok egyetemen, ott pedig szinte egy lány sincs.

Szóval az én esetemből kiindulva csak azt tudom mondani Neked, hogy az égvilágon semmiről nem késtél le. Előbb, vagy utóbb Neked is lesz barátod.

2012. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz ne aggódj :)
2012. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!