Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Szerelmem: egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez? Szerelmem: egy kövér fiú

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és elvileg NAGYon jól nézek ki.

Szinte bárkit megkaphattam volna, de még soha nem tetszett igazán valaki. Egy csomóan akartak már velem járni, de én mindet elutasítottam. Nem voltak rossz palik, de valamiért nem jöttek be nekem.

Most váltottam iskolát, és az új osztályban van egy fiú aki nagyon tetszik, sőt szerintem szerelmes vagyok belé. A srác nagyon kövér, szerintem van 150 kg. A baj viszont az hogy ő felém se néz.


2013. márc. 23. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a nagy testet - nincs ezzel semmi baj.


Viszont a 15 éves kövér fiúcskák általában gátlásosak, meg sem fordul a fejükben, hogy egy NAGYon jó csajnál lenne esélyük. Nyiss felé te és meglátod mi lesz.

2013. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vak :')
2013. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
#2:Meg süket és hülye.:D
2013. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg azt gondolja labdába sem rúghat, így nem fájdítja feleslegesen a szívét azzal, hogy próbálkozik, amikor látszólag 99% az esély, hogy egy ilyen csaj elfogja utasítani mint te. Úgy látszik te az 1% vagy, remélem tényleg, és nem fake a kérdés :D
2013. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

az előttem szólóknak van igazuk :))

EZZEL szerintem nincs semmi baj, csak hát... lehet hogy a srácot nem érdeklik a lányok és még kicsit fel kell nőnie a dologhoz.

Az egyik alapszabáj nálam, hogy osztálytárssal NEM szabad! :/ Ezen kicsit gondolkozz el, vegyél elő egy lapot és írd le az okokat, hogy MIÉRT éri meg neked és miért NEM! :))

(nekem egy végzős srác tetszik, tökre aranyos velem, csak hát... folyton bepánikolok mikor köszön vagy rám néz ... nekem teljes mértékben megéri a dolog, igaz, jövőre már másik suliban lesz, jó messze.. :/)

2013. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Kamu.
2013. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Lehetőségek


1.Nem vagy "NAGYon" jó csaj hanem csak simán közepes.

2.A srác nem kövér, hanem mondjuk 210 magas amellé meg annyira nem durva az 140, ha a "jobbik típusú" elhízásfajtája van,

3.Kamu a kérdés

4.A srác Eric Cartman Te meg Wendy vagy és most írjátok a rasszista zászló elleni beszédet (és túl vagytok a pilótakekszes jeleneten)

5.Elfelejtetted megemlíteni a -10es szemüvegedet és hogy még azzal is csak épphogy látsz

6.A srác igaz hogy dagadék, de a bankszámláján is ott van az a 150 millió...

2013. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ő egy nagyon érdekes személyiség, szerintem nem is érdekli a súlya.Beszólongászik fűnek-fának,még a tanárnak is. Aki nem ismeri eléggé, az azt hiszi hogy egy bunkó, de dogaíráskor van hogy a fél osztálynak ő írja a dogáját, ha otthon felejti valaki kajáját, Ő tutira ad neki néhány FT -t hogy vegyen valamit a büfében. A lányokhoz is kedves, hozzám is, de csak annyira mint máshoz. A legtöbben szeretik mert jófej, a tanárok miután megszokják a beszólogatást megszeretik mert okos.

De szerintem senki nem szereti olyan módon mint én.

Nem tudom hogy hogy lenne esélyem nála, szerintem még ő se járt senkivel.

2013. márc. 23. 11:14
 9/21 A kérdező kommentje:
Jó Jó 150kg-al túloztam de 100-on felül van az biztos.
2013. márc. 23. 11:18
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

"de dogaíráskor van hogy a fél osztálynak ő írja a dogáját, ha otthon felejti valaki kajáját, Ő tutira ad neki néhány FT -t hogy vegyen valamit a büfében."


Ergo egyrészt egy magát bárkinek alárendelő papucs és még pénze is van.


Így már érthető miért lesz ez neked jó :D

2013. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!