Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berni5 kérdése:

Ez normális dolog? Szerelmes vagyok egy tanárba a matek tanáromba amúgy nem tom menyit számit de én 13 vok ö meg 43 XDD mit tegyek?

Figyelt kérdés
még soha nem írtam ki sehova szóval létszi nem legyetek bunkók tom h ez ...

2013. márc. 23. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj meg írni és felejts el a fake kérdéseket.
2013. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Már csak a korkülönbség és a tanár-diák viszony miatt sem lesz ebből semmi. Meg 13 évesen szerelem.. Szerintem ne éld bele magad, ez "butaság".
2013. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de én ezt teljesen normálisan kérdeztem és komolyan !
2013. márc. 23. 12:22
 4/14 A kérdező kommentje:
nem akartam neki el mondani bele élni sem magam csak tanácsot kérni eszem ágában sem volt h én bármit csináljak vele
2013. márc. 23. 12:23
 5/14 anonim válasza:
Akkor a tanács az az, hogy élj, legyél fiatal, barátkozz, és majd észre fogod venni, ha lesz egy olyan fiú, akivel jól érzed magad, stb.., hogy az szerelem. A tanárt meg szerintem fogd fel úgy, hogy jófej, jó tanár.
2013. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen én is szerelmes voltam az egyik tanáromban, szerintem ebben a korban ez tök normális, és aranyos is...:) kezdenek dolgozni a hormonok, és általában a 13 éves fiúk még túl komolytalanok, így kell egy érett férfi akire felnézhet az ember...ne félj, elmúlik...:)
2013. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
próbáltam fel fogni úgy h jó fej tanár és mamikor vele van oránk akkor szinte utálom de amit vége az órának hiányzik és ha meg látom szünetbe megörülök de szó szerint olyan hülyeségeket mondok...
2013. márc. 23. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha én lennék a tanárod már meghúztalak volna. xD
2013. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert?!
2013. márc. 23. 14:07
 10/14 Ipso ***** válasza:

"A kérdező kommentje: mert?!"


Szóvicc volt.


Amúgy a korotok sokat számít, mert mind a 13, mind a 43 prímszám.


Viccet félretéve szerintem manapság ritka szép dolog, hogy egy lány szerelmes a matektanárába.


Viszont tenni ne tegyél semmit, mert ha rossz tanár, akkor csak árt neked, ha meg jó tanár, akkor ő se fog tenni semmit. Az emberek nagyon elítélik a tanár-diák kapcsolatokat, ezért a tanárok helyzete mindig nehéz, egy mosolygásnál több egy ilyen kapcsolatból nem születhet. Majd később, olyan kb. 4 év múlva tehetsz valamit, ha még mindig szerelmes leszel. Addig max. annyit tehetsz, hogy titokban figyelsz a tanárodra, megpróbálod megtudni, hogy pl. van-e felesége, hol dolgozik (hiszen lehet, hogy te két év múlva már máshol fogsz tanulni), egyáltalán: milyen ember, stb.


Ja és elmondhatod a barátnőidnek is :) Akár az anyukádnak is, ha mered.

2013. márc. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!