Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindentől zavarba vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindentől zavarba vagyok, mit tegyek? LENT BŐV.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, ha csak a boltba kell kérnem valamit, beszélgetnem kell (lehet ez a legközelebbi rokon, barát), szinte bármitől zavarba jövök, bepirosodok, rosszul érzem magam.


Mit tegyek?


2013. márc. 23. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
lazíts, ne stresszeld magad
2013. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lazíts tényleg, szerintem aranyos.
2013. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok akkor jobban lazítani, nem stresszelni.
2013. márc. 23. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
És gyakorold. Csináld minél többet és egy idő után teljesen természetes lesz, mint a levegővétel. Nyugi!
2013. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rai válasza:
Szia! Ezeknek a tüneteknek mélyebb, gyerekkora visszavezethető lelki okai is lehetnek. Én is éltem át hasonlót. Azt ajánlom keress fel egy szakembert aki segít mert elmélyülhet. Nem szégyen az ha valaki ilyen és segíteni akar magán, sőt! Én is jártak dokihoz, segített és azóta jól vagyok.
2013. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jonyka01 válasza:

Ne ilyedj meg, kicsit szemérmes vagy, a tested így válaszol a pubertázsra. Nem kell félned, idővel elmúlik, ahogy beérsz mint a barack.

Aztán itt van még a pszihológus vagy a pszihiáter. Az előbbi még rendben van, ha nem múlik el, de pszihiáterhez semmiképp se menj, csak teletömnek gyógyszerrel, attól aztán biztos becsavarodsz.

De ahogy már írtam, el fog múlni, ahogy beérsz mint a barack

2013. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy ez normális! Ilyen vagy, és kész!

A lazítás jó, meg szedd össze a gondolataidat, hogy ne beszélj ilyenkor össze-vissza! :)

El tudom képzelni, hogy ez nagyon kínos neked, de jó lenne minél többször ilyen helyzetbe kerülnöd, és akkor előbb-utóbb már nem fogsz félni! :)


A lényeg, hogy nem gáz, ha zavarban vagy és elpirulsz... szerintem nagyon aranyos! :D


Amúgy szociális fóbia vagy valami hasonló közrejátszat ebben? :/

Olvass utána kérdező! ;)

2013. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!