Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a testvéremnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a testvéremnek is ugyanaz tetszik, mint nekem?

Figyelt kérdés

elmesélem a helyzetet.

van egy srác aki (szerintem) helyes. csak az a gáz, hogy a tesómnak is ő tetszik. és annyira rossz. a tesóm nem tudja, h tetszik nekem az a srác. de nem akarom elmondani neki, mert akkor meg sértődés lesz, h eddig nem mondtam el neki. és áááááá... annyira rosszul érzem magam. amikor a tesóm mond vmit akkor próbálok röhögni, de nem megy. sztem már észrevette, h vmi nincs rendben velem. legszívesebben kifutnék a világból.

am adatok:

fiú: 14 éves

tesóm: 14 éves

én: 13 éves

:'( légyszí, segítsetek...


2013. márc. 23. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A testvéri kötelék mindig az első, egy tini románci miatt kár lenne összeveszni rajta. Szerintem igenis beszéld meg a tesóddal, és szépen mindketten hagyjátok békén a srácot. Keressetek olyat aki a másiknak semleges.
2013. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi itt csak arról van szó, hogyha a tesód játszik valamivel, akkor neked is az kell. Ha más tetszene neked, akkor meg az tetszene neked.
2013. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. persze, biztos találok jobbat is, csak ez most így a "favorit srác". ma este talán rászánom magam, és szépen megbeszélem vele. de, mit tegyek, ha haragudni fog?
2013. márc. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!